תומכים וידידים

ליצירת קשר

גב' יהודית סולל

 

דוא"ל:  yehuditsol@tauex.tau.ac.il


טלפון במשרד: 03-6406184  

 

טלפון נייד: 052-5216654

חשיבותו של החינוך הגבוה לעתידה של מדינת ישראל לא יסולא בפז. אוניברסיטת תל-אביב הינה הגדולה והרב גונית ביותר בישראל והיא פועלת ליזמות וחדשנות בתחומי המדע, העסקים והתרבות. כאן מתחנכים בכל שנה מנהיגי דור העתיד שלנו.

 


הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר התפתחה מאז היווסדה למרכז הוראה ומחקר מן המדרגה הראשונה והיא היום הגדולה והמובילה בישראל וזוכה להכרה בינלאומית. היא חרתה על דגלה חתירה למצוינות בהוראה ובהכשרה של רופאים ושל עובדי מקצועות הרפואה וכן מצוינות במחקר הביורפואי על כל גווניו.

 


מטרת סגל הפקולטה היא להכשיר דור חדש של רופאים ואנשי מקצועות הבריאות, המשלבים את הבנת הבסיס המדעי של הרפואה והיכולת ליישם הבנה זו בתחום המעשי. זאת בשילוב עם מחויבות לקהילה בכלל ודגש על ראיית החולה בהיבט האישי ובהיבט הרחב של חולי ובריאות – בהקשר המשפחתי, התרבותי והחברתי שלו, יחד עם השאיפה לשפר את שירותי הרפואה ואת רמת בריאותם של תושבי ישראל.

 


בנוסף, מושקעים מאמצים רבים בכדי לקדם את תחום המחקר הרפואי ולהגיע למצוינות אקדמית .תחומי המחקר בפקולטה הם רבים ומגוונים ואיכות המחקר בתחומים השונים כמו חקר הסרטן, חקר סכרת, חקר המוח, חקר מחלות זיהומיות ועוד היא ברמה בינלאומית.

 


על מנת לעמוד באתגרים של העתיד ולהמשיך בהשגת היעדים שהפקולטה לרפואה הציבה לעצמה - להכשיר מדי שנה מאות רופאים ואנשי מקצוע במקצועות הרפואיים השונים אשר מהווים את עתודת מערכת הבריאות בישראל וכן להמשיך ולפתח פעילות אקדמית ומחקרית ענפה -  יש צורך בתמיכת הציבור בגיוס המשאבים הדרושים.

 


לשם כך הוקם חוג ידידי הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר אשר בראשו עומד עו"ד דב ויסגלס וחברים בו דמויות מפתח בתחום הציבורי והעסקים בישראל. מטרתם לסייע בפיתוחה וקידומה של הפקולטה  ע"י תמיכה בפרויקטים מגוונים בתחומים שונים, כגון: שיפוץ ובינוי, מלגות לסטודנטים,קליטת אנשי סגל חדשים, מחקרים רפואיים ועוד.

 


אנו מזמינים אתכם לקחת חלק במאמץ זה בכל דרך שתמצאו לנכון ולהצטרף למעגל הידידים. זו הזדמנות עבור אנשים נדיבים  לחזק את ההשכלה הגבוהה ולתרום לביסוסו מעמדה של מדינת ישראל כמעצמה מדעית וטכנולוגית בעולם.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>