הרשמה ללימודי תעודה תלת שנתיים בפסיכותרפיה

נמשכת ההרשמה לשנה"ל תש"פ 2019/2020.

31 דצמבר 2018
הרשמה ללימודי תעודה תלת שנתיים בפסיכותרפיה

 

נמשכת ההרשמה לשנה"ל תש"פ 2019/2020

 

ללימודי תעודה תלת שנתיים בפסיכותרפיה

 

התכנית, שהינה הוותיקה והרחבה ביותר בארץ, מכוונת לחשוף את הלומדים בה לעומק ומורכבות החשיבה הפסיכואנליטית על קולותיה השונים. קיים דגש משמעותי על האופן שבו התיאוריות השונות באות לידי ביטוי במעשה הטיפולי, ועל האופן שבו הקליניקה מעשירה את התיאוריה. הלימודים משלבים קורסי חובה, העוסקים בגישות המרכזיות בפסיכואנליזה, קורסי בחירה, המאפשרים לכול תלמיד ותלמידה להעמיק, בקבוצות קטנות יותר, בנושאים החשובים להם וקרובים לליבם, סמינרי הדרכה קבוצתית והדרכות אישיות. שילובם של כול אלה יחד מיועד ליצור חוויית למידה מרתקת, מפתחת ומעשירה. הלימודים מתקיימים בימי שני בין השעות 20:30-15:00.

 

קהל היעד

 

רופאים בעלי תואר מומחה בפסיכיאטריה או מתמחים בפסיכיאטריה לאחר  לפחות שנתיים של התמחות ושנתיים בקורס לפסיכותרפיה במסגרת לימודי המשך ברפואה. נדרש ניסיון מקצועי בפסיכותרפיה באוריינטציה דינאמית במשך שנה אחת לפחות עם לפחות שני מטופלים.

 

פסיכולוגים קליניים או פסיכולוגים בעלי תואר שני בפסיכולוגיה במסלול הקליני, הנמצאים בעת ההרשמה לפחות שנתיים בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית במוסד מוכר להתמחות בפסיכולוגיה קלינית.

 

עובדים סוציאליים  בעלי תואר שני בעבודה סוציאלית, לאחר שלוש שנות ניסיון בפסיכותרפיה בהיקף של 1/2 משרה לפחות לאחר סיום לימודיהם, במוסדות מוכרים להתמחות בפסיכיאטריה או בפסיכולוגיה קלינית.

 

פסיכולוגים שיקומיים, חינוכיים, רפואיים והתפתחותיים לאחר סיום התמחות, אשר במהלך עבודתם ערכו לפחות שלושה טיפולים ארוכי טווח (מעל שנה) באוריינטציה פסיכודינמית, שניים מהם תחת הדרכה של פסיכולוג קליני מדריך העובד בגישה פסיכודינמית.

 

 

* על כל מועמד להיות לפחות שנה בטיפול באוריינטציה פסיכודינמית.

 

**שכ"ל לשנה הינו 16,000 ש"ח (כולל הדרכה אישית).

 

 

ההרשמה תסתיים בתאריך 07 באפריל 2019.

 

לטופס ההרשמה המקוון >>

 

 

פרטים נוספים על התכנית ניתן לראות באתר:

https://med.tau.ac.il/core-information

רכזת התכנית, שירלי מילשטיין  smilshtein@tauex.tau.ac.il

טל':  03-6406853,  03-6409902,  פקס: 03-6406387

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive