גיוס סגל אקדמי לבית הספר לרפואת שיניים

בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

19 נובמבר 2023
גיוס סגל אקדמי לבית הספר לרפואת שיניים

 

המשרה המוצעת היא בהיקף %100 ומיועדת לקליטה בסמסטר א' או ב' בשנת הלימודים תשפ"ה

 

תיאור התפקיד 

מילוי המשרה מחייב ייזום והובלה של תכניות מחקר חדשניות כראשי.ות מעבדות ניסיוניות או חישוביות, שיתוף פעולה עם עמיתים, הנחייה של תלמידי תואר שני ושלישי, גיוס מענקי מחקר מקרנות, ולקיחת חלק בהוראה.

תחומי ההתמחות כוללים אך, אינם מוגבלים לנושאים הבאים: מיקרוביולוגיה, ביולוגיה של תאי גזע, רפואה רגרנטיבית, ביו-ננוטכנולוגיה, ביולוגיה של התא, ביופיסיקה, הנדסה ביו-רפואית, פרמקולוגיה, ביוכימיה, ואימונולוגיה. ניסיון מחקרי בנושאי מיקרוביולוגיה, דלקת ואימונולוגיה ברפואה או רפואת שיניים יחשב כיתרון.

 

דרישות התפקיד

על המועמדים להיות בעלי תואר Ph.D ו\או, M.D/D.M.D. נדרשת הכשרה בתר-דוקטורית בתחום המומחיות (הכשרה בנושאי הביולוגיה והרפואה ו/או בחו"ל, תחשב יתרון), יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, יכולת הוראה טובה.

על המועמד/ת  להמציא:

  • קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה, כולל רשימת פרסומים לפי ההנחיות המופיעות כאן.
  • מסמך קצר, עד 3 עמודים, המסכם את הפעילות המחקרית עד כה, ותכניות מחקר עתידיות.
  • מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת בית הספר לרפואת שיניים.

 

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת, יופנו לפרופ' ליהי אדלר-אברמוביץ, יו"ר ועדת החיפוש של בית הספר לרפואת שיניים לכתובת: dentalsearch@tauex.tau.ac.il

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה.

תיק המועמדות יוגש לכתובת: dentalsearch@tauex.tau.ac.il

מועד אחרון להגשת מועמדות: יום ראשון 31 בדצמבר 2023

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכים. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>