עבודת גמר - פסיכותרפיה אינטנסיבית

 

עבדות גמר

 

כתיבה והגשה של עבודת גמר, על פי התקנות, מהווה חלק מהדרישות האקדמיות מהלומדים ותנאי הכרחי לקבלת תעודת בוגר התכנית לפסיכותרפיה. 

 

מטרתה של כתיבת העבודה היא לעשות אינטגרציה בין החומרים התיאורטיים שנלמדו במהלך הלימודים בתכנית לבין העבודה הקלינית שנעשתה על ידי הכותב ובהתייחסות גם לתהליך ההדרכה שליווה את העבודה הקלינית. העבודה יכולה להיבנות מתיאור מקרה טיפולי אל עבר התיאוריה/ות שמסבירה/ות את מהלכו או להעמיד במרכזה מושג תיאורטי מסויים אותו ידגים הכותב דרך מספר וינייטות קליניות מעבודתו.

 

לא ניתן להגיש עבודה שהוגשה במסגרת לימודית אחרת.

 

כשלב מקדים לכתיבת העבודה, על התלמיד להגיש הצעה בת כמה שורות לאחראי/ת על עבודות הגמר ולקבל את אישורו/ה. ההצעה תוגש במייל או בפקס ותכלול התייחסות קצרה לסוגיה המרכזית שעליה רוצה הכותב לכתוב, התייחסות לתיאוריות ולתיאורטיקנים שעליהם תתבסס הכתיבה וכמה מילים על הדוגמא הקלינית שתלווה את הסוגיה.

 

לאחר אישורה של ההצעה יבחר הכותב מנחה לכתיבה. סיוע במציאת מנחה ניתן לקבל על ידי חברי וועדת עבודות הגמר. כל אנשי הסגל בתכנית מוסמכים להנחות את הכתיבה. בקשות חריגות למנחים מחוץ לתכנית תועלנה לאישור הוועדה. הכותב חייב לקבל את אישורה של הוועדה למנחה שנבחר.

 

לכותב ולמנחה העבודה מוקצות עשר שעות הנחייה. התנהלות ההנחיה תקבע בין השניים.

היקף העבודה הינו בין עשרים לשלושים עמודים מודפסים ועליה לכלול עמוד שער בעברית ואנגלית, תקציר ורשימה ביבליוגרפית.

לאחר שהמנחה יאשר את העבודה יימסר עותק מודפס וכרוך למזכירות ולאחר אישורו על ידי הקורא הראשון יועבר למזכירות עותק נוסף.       

העבודה תוערך על ידי שני קוראים מצוות  עבודות גמר בשילוב קוראים חיצוניים, בניתוב של אחראית הוועדה. הוועדה תשתדל להתאים את קוראי העבודה לנושא ולגישה בה נכתבה העבודה.

ציון העבודה יהיה עובר או נכשל.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive