קנביס בעולם החדש | קורס העשרה על הטיפול, החדשנות ועתיד רפואי - לא ייפתח בשנת תשפ"ב

הרחב הכל
מבוא ומטרות

הקורס לא ייפתח בשנת תשפ"ב

המרכז ללימודי המשך ברפואה של אונ' תל אביב בשיתוף עם המרכז לטיפול ומחקר קליני בקנביס רפואי - מרכז רפואי שיבא, גאים להציג את המחזור הראשון של קורס ייחודי העוסק באספקטים קליניים מתקדמים בטיפול בקנביס.

תהליכי ההסדרה של השימוש בקנביס למטרות רפואיות בעולם פתחו את הדרך לקיום מחקרים רבים החושפים את הפוטנציאל הגדול הרפואי הטמון בצמח הקנביס. 

המשתתפים והמשתתפות בקורס יחשפו לתחומי המחקר הרפואי והתפתחות הטיפול הרפואי העתידי באמצעותו. בין תכני הקורס תשמעו על פוטנציאל הטיפול בקנביס בתחומי בריאות הנפש, גריאטריה, גניקולוגיה, אונקולוגיה, עור, עיניים ואחרים. עוד תשמעו באופן יותר ממוקד על הפוטנציאל של קנביס כטיפול אנטי-סרטני, אנטי-מיקרוביאלי, איזון גליקמי ובהשתלות מח עצם ועוד. 

מתכונת

7 מפגשי On-line בפלטפורמת ZOOM

צוות הקורס

ריכוז אקדמי ומקצועי: בועז אלבו (M.Sc.) | ד"ר גילת שנהב 

ניהול אקדמי: פרופ' ארנון אפק, פרופ' האוורד עמיטל

 

תכנית הקורס
קהל יעד

רופאים/ות, אחים/ות, חוקרים/ות, אנשי ונשות מקצועות הטיפול ומתעניינים/ות בתחום הקנביס  

מועד

מועד פתיחת הקורס - 09.05.2022

ימי שני בשעות 16:00-20:00

שכ"ל והרשמה

1500 ש"ח 

הרשמה מקוונת >>

מידע נוסף

תחום הטיפול הקליני בשימוש בקנביס רפואי הולך וצובר תאוצה, ועם התפתחות התחום והמחקר בתחום צפות שאלות קליניות רבות לגבי התאמת הטיפול לאוכלוסיות מטופלים שונות ולגבי הפוטנציאל הרפואי של קנביס ככלי לטיפול בתחומים רפואיים ובאינדיקציות רפואיות שטרם הוכרו.
הקורס הינו שיתוף פעולה ייחודי של המרכז ללימודי המשך ברפואה, אוניברסיטת תל אביב והמרכז הרפואי שיבא (המרכז לטיפול ומחקר קליני בקנביס רפואי) ומיועד לרופאות ולרופאים המתעניינים בעתיד הטיפול באמצעות קנביס וקנבינואידים.

נוכחות : 80%
​לעומדים בדרישות חובת הנוכחות תוענק תעודת השתתפות מטעם המרכז האקדמי ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת תל אביב והמרכז לטיפול ומחקר קליני בקנביס רפואי, שיבא תל השומר
נקודות זכות: יקבע בהמשך

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>