טקס הענקת תעודות מצטייני דקאן לשנת תשע"ו

התקיים ב- 7.5.17
05 יוני 2017

בטקס מרגש שהתקיים ב-7.5.17, הוענקו תעודות הצטיינות לסטודנטים/יות מהתחומים השונים של מקצועות הבריאות ו-4 תעודות הוקרה על פעילות חברתית ותרומה לפקולטה.

רשימת המצטיינים:

הערכה על תרומה לקהילה:  
שמרית בנבו הדר רייכמן
אנה ענהאל גונורצקי אסף שמר
מצטייני בית-הספר לרפואה:  
מאיה מקוב  
מצטייני תכנית M.D-Ph.D :  
עדי איפרגן ירדן יבנה
שירה אשכנזי זוהר מיגדן
רחלי שוקרון עילית מימוני
אורלי אוחנה אמיר משיעל
ליאור אור בך בר נאמן
לילך איזנבוד נטלי נתן
יובל אמיר ניב אילן סופר
שדמה אפשטיין כרמל סידי
ענת ארבל איתי עטר
נועה בן ארצי דור עמרם
אהרונה גוטמן מאיה פארן
מיכל גפנר שני פולג
ענבל גרינברג עידית פלג
נועם גרינברג דניאלה פרדמן
שרון גריסרו אסף פריימן
שני דהן חן צ'אושו
ליאור דראך נועה צור-אבירן
עדי הירשהורן עידו רייזלר
עידן הכט עינת שטאל
דניאלה וסקוביץ' ענת שמיר
אסנת טאוסקי  
נוי חורש  
מצטייני התכנית ה-4 שנתית:  
לוטם וייס גיל נוימן
יערה גוטמן יואב פרייזלר
שירי וינשטיין דרור קוזלובסקי
יונתן מושקוביץ נור קרא
מתי מזרחי טטיאנה רודרמן
גדי מעין רייצ'ל שמש
קרני מרקוס  
מצטייני תכנית ניו-יורק:  
Micah Belzberg  
Michael David Zachary Sharfman
Michael Ghermezi Chantal Talmor
Madison Goldberger Sivan Vainer
Zachary Klein Roy Waknin
Leah Margolis Yehuda Wenger
מצטייני התכנית המשולבת למדעי החיים והרפואה:  
ספיר גולן הילה מרכוס
גיא הדרי נואי נעים
טמיר וייס עידן יצחק סבח
ניר מלניקוב  
מצטייני המדרשה לתארים מתקדמים:  
מאיה אלעזר מריה פנחסי
יוסף ג'ריס בת אל שוראקי
מוסטפא גולנאר  
מצטייני בית-הספר לבריאות הציבור:  
בתכנית לניהול מצבי חירום ואסון:  
רוני גולדשטיין  
שי פרץ  
בתכנית לתואר שני בבריאות בתעסוקה:  
אביעד חסיד  
גל לוי  
בתכנית תואר שני בבריאות הציבור:  
מיכל ובר אילי מרגלית
ניבה לכטמן שירה שגיא
מצטייני בית-הספר למקצועות הבריאות:  
מצטייני החוג לסיעוד:  
לינוי בורשטיין שיראל מיכאל
יבגני בניאס דנית נקש
עדי גוסלבסקי נרגס סלאמה
בר פלד יודקביץ' יקטרינה קיסלוק
ירדן כהן דניאלה קירזנר
אולגה מיטלמן רותם רוזן
אינה מיכאלוב שירה שפירא
מצטייני התכנית לתואר השני בחוג לסיעוד:  
נטלי בורלקוב מרינה מרקמן
יבגניה טיחומירובה מרטין פרימן
אלה מלינסקי יצחק ששונוב
מצטייני החוג לפיזיותרפיה:  
הגר בן יוסף לירון וינבלט
שי בר חיים חן סלמה
יעל הררי  
מצטייני החוג לריפוי בעיסוק:  
מירב אלמוג סבטלנה מוליקין
טל בן יהושע מור עזרא
ריקי בסל ענת פטרושקה
מוריה גרוס צליל פריימן
גלית דרור אלמקיאס דפנה שמיר
רקפת הוד אור שפיר
מצטייני החוג להפרעות בתקשורת:  
שני אסלן רינאד עבד אלקדאר
תמר גולדשטיין שי ספיר קדם
אסתר דרובובוז ניצן אותם קויאט
כרמל כהן שני שוולב סומך
שירה מטלון חן שליאן

 

לגלריית התמונות>>>

(מומלץ לפתוח בדפדפן כרום או מוזילה)

 

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive