רישום וקבלה - התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית אינטנסביבית

תנאי רישום וקבלה

 

 

קהל היעד:

הלימודים מיועדים לפסיכיאטרים מומחים ומתמחים בפסיכיאטריה,  פסיכולוגים קליניים ועובדים סוציאליים קליניים המטפלים בלפחות *שני טיפולים אינטנסיביים במסגרת מערך טיפולי המיועד להחזיק מטופלים בעלי הפרעות קשות, והמספק ליווי פסיכיאטרי, ליווי שיקומי/סוציאלי וקשר עם צוות רב-מערכתי.

 

*הלימודים בתכנית ידרשו החזקה של לפחות שני טיפולים פסיכותרפיים אינטנסיביים (טיפול אחד של פעמיים וטיפול שני של שלוש פגישות בשבוע) וארוכי טווח לכל אורך תקופת הלימודים.

 

* כל מועמד/ת יידרש/תידרש להציג אישור ממנהל המרכז בו הוא/היא מועסק/ת כי מקום העבודה יאפשר לעובד/ת טיפול מהסוג המפורט לעיל ויוכל להמשיך ולאפשר לעובד/ת טיפולים אלו לכל אורך שלוש שנות הלימודים.

 

 

רשאים להירשם לתכנית:

 

רופאים בעלי תואר מומחה בפסיכיאטריה או מתמחים בפסיכיאטריה לאחר לפחות שנתיים של התמחות ושנתיים בקורס לפסיכותרפיה במסגרת לימודי המשך ברפואה. נדרש ניסיון מקצועי בפסיכותרפיה באוריינטציה דינאמית במשך שנה אחת לפחות עם לפחות שני מטופלים.

 

פסיכולוגים קליניים או פסיכולוגים בעלי תואר שני בפסיכולוגיה במסלול הקליני, הנמצאים בעת ההרשמה לפחות שנתיים בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית במוסד מוכר להתמחות בפסיכולוגיה קלינית.

 

עובדים סוציאליים בעלי תואר שני בעבודה סוציאלית, לאחר שלוש שנות ניסיון בפסיכותרפיה בהיקף של 1/2 משרה לפחות לאחר סיום לימודיהם, במוסדות מוכרים להתמחות בפסיכיאטריה או בפסיכולוגיה קלינית.

 

על כל מועמד להיות לפחות שנה בטיפול באוריינטציה פסיכודינמית.

 

 

** שכ"ל לשנה הינו 21,000 ₪ (שכ"ל כולל הדרכה אישית לאורך השנה כולה, 45 שבועות בשנה).

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive