צב"מ - הנחיות

 

1  שירותי היחידה פתוחים לחוקרי הפקולטה לרפואה, בתי החולים והמכונים המשויכים לה, חוקרי כלל האוניברסיטה וכן משתמשים מבחוץ לפי כללי השימוש שנקבעו ע"י ועדת צב"מ רפואה.

 

2. העבודה בצב"מ כרוכה בתשלום מראש:

 

א. חוקר ראשי יצור חשבון זכות ווירטואלי בצב"מ, במקום הכרטיסים הכתומים הקיימים, ע"י אותם טפסים של הוראת תשלום.

 

ב. חוקרים, תלמידים ואנשי מעבדה שעובדים אצל חוקר ראשי מסוים ישויכו לחשבונו וזאת רק באישור דרך דואר אלקטרוני.

 

 

3. לאחר שיוך לחוקר ראשי יוכלו המבקשים לבצע הזמנות לצב"מ באמצאות ה- login וסיסמה שלהם הקיימת באוניברסיטה (סיסמת הדוא"ל).

 

 

4. לכל משתמש תוגדר רמת הרשאה ספציפית לו ולכל מכשיר בצב"מ. הרשאה זו מגדירה את רמת העצמאות בשימוש במכשיר. הליך זה נועד לוודא שכל משתמש יוכשר לעבוד עם כל מכשיר כך שיוכל להפיק את מירב

התועלת ולגרום לכמה שפחות נזק.

 

 

5. דרגת ההרשאה מוגדרות כדלהלן:

 

א. מתחיל: למתחיל אין אישור לעבוד לבד. ההזמנה שלו חייבת אישור ותאום פרטני עם איש צוות הצב"מ שיתפנה להדריכו. האישור תתבצע דרך דוא"ל.

 

ב. מורשה בנוכחות צוות:  קיבל הדרכה והוסמך לעבוד במכשיר לבד אך בשעות העבודה של הצב"מ - בנוכחות אנשי צוות ביחידה בלבד. אישור ההזמנה תתקבל בדוא"ל.

 

ג. עצמאי: משתמש מיומן, הרשאי להזמין ולהשתמש בציוד הנתון בכל שעות היממה.  משתמש עצמאי רשאי להיכנס ליחידה באמצאות כרטיס עובד/סטודנט. אישור הזמנה תתקבל בדוא"ל.

 

 

6. אישורה של כל הזמנה תלוי ביתרת זכות של ראש המעבדה אליו מסונף הנרשם. התשלום יחושב לפי תאום בין זמן השימוש המוזמן לשימוש בפועל. ניתן לבטל הזמנה ללא עלות שימוש בתנאי שהנרשם ביטל את הזמנתו לפני זמן שהוגדר למכשיר המסוים אותו הזמין. התעריפים ושאר הנתונים יופיעו בדף המכשיר שבאתר.

 

 

7. ראש הקבוצה (החוקר הראשי) יקבל חשבון מפורט על השימוש במכשירי הצב"מ על ידי המשתמשים בקבוצתו.


אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive