• ראשי
 • קורסי בחירה - תכנית לימודים משולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה (B.Sc)

  התלמיד ישלים את סך מכסת השעות לתואר ראשון (156 ש"ס) מתוך הקורסים הקיימים בפקולטה לרפואה ובפקולטה למדעי החיים. כמו כן כל הקורסים שאושרו במדעי החיים, במסלולים השונים, כקורסי בחירה, מאושרים אוטומטית.

   


  לגבי קורסים אחרים – יאושרו לגופו של עניין לאחר שתוגש בקשה ספציפית למרכזי התכנית.

   


  השלמת השעות לתואר תכלול לפחות שליש מסך כל הקורסים מהפקולטה לרפואה, שליש מהפקולטה למדעי החיים (כשכל קורס שאינו שייך לפקולטה לרפואה ייחשב כקורס של מדעי החיים), והשאר – בחירה חופשית מתוך קורסי הבחירה.
  על שעות אלה יש להוסיף קורסים בהיקף של 4 ש"ס במסגרת "כלים שלובים".

   

  תלמיד שילמד קורסי בחירה נוספים מעבר למחויב לתואר יהיה רשאי, עם סיום לימודיו לתואר (לאחר סיום כל החובות לתואר), להודיע למזכירות התלמידים אילו קורסים הוא מבקש להוציא מתכנית לימודיו ומשקלול הציון הסופי לתואר ולהעבירם למסגרת קורסים עודפים (997)

   

  ניתן לקחת קורסי בחירה כשעות עודפות רק במסגרת שלוש השנים הראשונות לתואר. הקורסים העודפים אינם נחשבים אוטומטית לצורך תואר השני, אלא לאחר אישור ועדת המדרשה.

   

  קורס בו תלמיד נכשל או לא נבחן, יופיע בגיליון הציונים שלו. רק עם סיום לימודיו, יועבר הקורס כשעות עודפות ולא ייחשב במניין השעות לתואר ובממוצע המשוקלל של הציון הסופי לתואר. תלמיד שנכשל בקורס בחירה, זכאי להשתתף בקורס פעם נוספת בשנה הבאה או ללמוד קורס אחר שווה ערך מבחינת מספר הש"ס.

   

  תלמיד שלא ניגש לבחינה, ידווח לו ציון 230 [לא מלא חובותיו מנהלית] או 260 (לא ניבחן).

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive