• ראשי
 • בחינות הגמר הארציות ברפואה תש"פ

  נבחנים יקרים!

   

  מצורפים >>

  לוח הבחינות ותאריכי פרסום ציונים.

  נהלים של בחינות הגמר הארציות

  מעבר נבחנים בין הפקולטות לרפואה

   

  כל בחינות הגמר יתחילו בשעה 9:00 בדיוק.

   

  הבחינות ברפואה פנימיתרפואת ילדיםגינקולוגיה ופסיכיאטריה יכילו 120 שאלות ויארכו 3 שעות. הבחינה בכירורגיה (כולל עדכון) תכלול 150 שאלות, ותיערך 3 שעות ו-45 דקות. החישוב נעשה לפי 1.5 דקות לשאלה. הזכאים להתאמות יקבלו את ההתאמות המגיעות להם.

   

  הנכם מתבקשים להגיע לבחינה כשעה לפני תחילתה, וזאת על מנת לבצע זיהוי מול המשגיח, ולקבל את כל החומרים הנדרשים.

   

   

   

  נא למלא את דף התשובות בעט כחול או שחור בלבד. אין להשתמש בטיפקס.

   

  דף תשובות אישי – החל מהשנה, תקבלו דף תשובות אישי, עם פרטים אישיים אשר כבר מודפסים על גבי הדף. שימו לב, יש צורך לחתום, ולסמן את ביה"ס אליו אתם משתייכים. לעומת שנים עברו, אין צורך לזכור את מספר הנבחן. במידה ותרצו להחליף את דף התשובות, ניתן לקבל דף תשובות חדש, עליו תצטרכו לכתוב את פרטיכם בכתב יד (מס' ת.ז. ושם מלא).

   

  ניתן לכתוב הסתייגות בנוגע לשאלת הבחינה, על גבי דף הסתייגות צבעוני, המיועד לכך. בדף ההסתייגות יש למלא את שם המבחן, ת.ז. ושם מלא, מספר השאלה בחוברת (בפורמט של 3 ספרות, כגון 021) ואת התשובות.

   

  לאחר פרסום הציונים, סטודנטים אשר קיבלו ציון בטווח שבין 51-59 זכאים להגיע לפתיחת המחברות ולהגיש ערעור. הנחיות מילוי הטופס זהות לטופס ההסתייגות, אלא שבמעמד הערעור יש צורך לכתוב בקשה מנומקת, אשר מתבססת על אחד מספרי הלימוד, כוללת מראה מקום מדויק.

   

  אם יש צורך במידע נוסף, אנא העבירו את פניותיכם דרך מזכירויות הסטודנטים.

   

  המון בהצלחה!

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive