• ראשי
 • בחינות הגמר הארציות ברפואה

  • הנחיות לנבחנים בשנת הלימודים תשפ"א
  • הנחיות לנבחנים בשנת הלימודים תש"פ


  לוח הבחינות ותאריכי פרסום הציונים

  נהלים של בחינות הגמר הארציות

  מעבר נבחנים בין הפקולטות לרפואה

   

  הבחינות בגינקולוגיה ובפסיכיאטריה יתקיימו עבור שנה ה'. הבחינות ברפואה פנימית, רפואת ילדים וכירורגיה )כולל עדכון( יתקיימו עבור שנה ו'. כל הבחינות, למעט כירורגיה יכילו 120 שאלות, ויארכו 3 שעות. הבחינה בכירורגיה תכלול 150 שאלות, ותיערך 3 שעות ו-45 דקות. החישוב נעשה לפי 1.5 דקות לשאלה. הזכאים להתאמות יקבלו את ההתאמות המגיעות להם.

   

  לכל בחינה יצורף דף ערכים נורמליים.

   

  כל בחינות הגמר יתחילו בשעה 9:00 בדיוק.

   

  הנכם מתבקשים למלא את דף התשובות בעט כחול או שחור בלבד. אין להשתמש בטיפקס. שימו לב, יש צורך לחתום, ולסמן את ביה"ס בו אתם לומדים. במידה ותרצו להחליף את דף התשובות, ניתן לקבל דף תשובות חדש, עליו תצטרכו לכתוב את פרטיכם בכתב יד (מס' ת.ז. ושם מלא).

   

  ניתן לכתוב הסתייגות בנוגע לשאלת הבחינה, על גבי דף הסתייגות צבעוני, המיועד לכך. בדף ההסתייגות יש למלא את שם המבחן, ת.ז. ושם מלא, מספר השאלה בחוברת (בפורמט של 3 ספרות, כגון 021) ואת התשובות.

   

  לאחר פרסום הציונים, סטודנטים אשר קיבלו ציון בטווח שבין 51-59 זכאים להגיע לפתיחת המחברות ולהגיש ערעור .מצורף נוהל הערעור, אשר יימסר לכם על ידי המשגיחים. במעמד הערעור יש צורך לכתוב בקשה מנומקת, אשר מתבססת על אחד מספרי הלימוד, וכוללת מראה מקום מדויק. הכרחי לכתוב בעט כחול כהה או שחור.

   

  אם יש צורך במידע נוסף, אנא העבירו את פניותיכם דרך מזכירויות הסטודנטים.

   

   

   

   

   

   

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive