תנאי רישום וקבלה - תכנית משולבת לתארים M.D/Ph.D

רשאים להירשם

 

תלמידים מצטיינים שסיימו לימודים קדם-קליניים ברפואה או ברפואת שיניים בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב בציון גמר של 90 לפחות, וסיימו לא יותר מארבע שנות לימודי רפואה או רפואת שיניים. קבלת תלמיד שסיים לימודים קדם קליניים ברפואה או ברפואת שיניים במוסד להשכלה גבוהה אחר מאוניברסיטת תל-אביב תותנה בקבלתו ללימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב במקביל לקבלתו לתכנית המצוינות.


במקרים מיוחדים תאושר קבלה של תלמידים אשר ציונם המשוקלל בתואר "בוגר במדעי הרפואה" (B.Med.Sc.) הוא פחות מ-90 אך לא פחות מ-85. במקרים אלו ירואיין הסטודנט על ידי חברי ועדת ה-M.D./Ph.D. על מנת לקבוע את התאמתו לתכנית המצוינות.
עדיפות תתקבל למועמדים שביצעו עבודת מחקר מעבדתית (כגון השתתפות בתכנית "סטודנט קיץ" במסגרת הפקולטה לרפואה) לפני פנייתם לקבלה לתכנית המצוינות.

 

רישום וקבלה

המבקשים להתקבל לתכנית המצוינות יפנו למרכז תכנית ה- M.D./Ph.D. פרופ' שי יזרעאלי - טל: 052-6666360, כתובת מייל: Shai.Izraeli@sheba.health.gov.il כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת   וזאת על מנת לבדוק את התאמתם לדרישות המצוינות של התכנית.

 

הסטודנט שיעמוד בדרישות הקבלה הראשוניות של תכנית המצוינות, יגיש את מועמדותו לועדת ה- M.D./ Ph.D.

 

המסמכים שיש להגיש למרכזת התכנית בעת הבקשה הם:

 

- גיליון ציונים הכולל פרוט ציוניו של הסטודנט במשך שנות לימודיו ברפואה וממוצע משוקלל של תקופת הלימודים לתואר בוגר במדעי הרפואה (B.Med.Sc).

  מכתב מהמנחה (חבר סגל המוסמך עפ"י התקנון) אשר מביע נכונותו להנחות את המועמד והמציין את תחום המחקר שבו יעסוק התלמיד.
  תקציר של 1-2 עמודים המתאר בקווים כלליים את תחום המחקר והנושא בו יעסוק המועמד.
  קורות חיים ורשימת פרסומים (אם יש).
  מכתבי המלצה.
  תמונה.

 

קבלת תלמיד ללימודי ה-Ph.D. במסגרת תכנית המצוינות - שלב א' על תנאי לאחר אישור בכתב של ועדת ה-M.D./Ph.D., תובא מועמדותו של התלמיד לאישור הועדה היחידתית לתלמידי מחקר של המדרשה לתארים מתקדמים והועדה האוניברסיטאית לתלמידי מחקר. ועדת ההוראה של הפקולטה לרפואה תאשר למועמדים אלה הפסקת לימודים של עד שלוש שנים מלימודיהם לתוארM.D. או .D.M.D לאחר אישור משולב זה מתקבל הסטודנט לתכנית המצוינות, במעמד של סטודנט בשלב א' על תנאי.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>