פרויקט גמר

 

מטרת פרויקט הגמר הינה התנסות ותרגול השימוש בכלי מחקר שנרכשו במהלך הלימודים. הפרויקט ייעשה על ידי סטודנטים הלומדים ללא עבודת גמר (תזה) בהנחייתו של אחד מאנשי הסגל של ביה"ס לבריאות הציבור או בפקולטה לרפואה או בפקולטה לניהול שבאוניברסיטת תל-אביב. נושאי תפקידים בכירים במערכת הבריאות, הביטחון, משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, ארגוני החירום וההצלה ועוד יוכלו להיות מנחים אף אם אינם חברי סגל באוניברסיטת תל אביב.

 

פרטי המנחה הנבחר והצעת הפרויקט יוגשו לאישור המרכז האקדמי של התכנית עד סוף הסמסטר השני ללימודים.

 

פרויקט הגמר יהיה אחד מהסוגים הבאים (פירוט מלא בהנחיות בית הספר לכתיבת עבודת פרויקט):

  1. סקירת ספרות: קריאה ביקורתית של ספרות רלוונטית ודיון בנושא שאין עליו הסכמה בספרות, והצגת הצדדים השונים של הנושא על פי מאמרים קיימים בספרות.
  2. כתיבת הצעת מחקר מלאה הכוללת מבוא, סקירת ספרות, תיאור מטרות המחקר והשערותיו, שיטות המחקר והתייחסות לבעיות מתודולוגיות פוטנציאליות.
  3. מחקר אפידמיולוגי אנליטי הכולל סקירת ספרות קצרה, בניית שאלון מחקר, תיאור תמציתי של מטרות ושיטות המחקר, עיבוד וניתוח נתונים, סיכום והסקת מסקנות. פרויקט זה ניתן לבצע ממאגרי מידע/נתונים קיימים.
  4. מחקר מעבדתי - אפידמיולוגי הכולל סקירת ספרות קצרה, תיאור תמציתי של מטרות ושיטות המחקר איסוף נתונים בהיקף מצומצם, ניתוח הנתונים, סיכום והסקת מסקנות.
  5. מחקר בתחום קידום מדיניות בתחום ניהול מצבי חירום ואסון - הכולל סקירת ספרות קצרה, תיאור תמציתי של מטרות ושיטות המחקר, איסוף נתונים בהיקף מצומצם, ניתוח הנתונים, סיכום והסקת מסקנות.

 

סיכום הפרויקט - פרויקט הגמר יוגש עד לסיום שנת הלימודים אליה התקבל/ה התלמיד/ה.

 

ט.ל.ח., המידע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ובמקרה של סתירה בין המידע באתר זה לבין תקנון המדרשה לתארים מתקדמים ו/או תקנון הפקולטה לרפואה ו/או תקנון האוניברסיטה, יגבר האמור בתקנונים אלו.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>