שיקום הפה

שיקום הפה הוא תחום העוסק באיבחון הבעיות הדנטאליות והצעת פתרונות טיפוליים כוללניים. הטיפול בשיניים פגועות ושיחזור שיניים חסרות מיועדים להחזרת התפקוד, הנוחות, בריאות השיניים והשגת אסתטיקה אופטימאלית למטופלים. הטיפול במרפאת שיקום הפה הוא טיפול כוללני רב - תחומי המערב גם טיפולי שורש, טיפול חניכיים, השתלות שיניים, בניית עצם לצורך השתלות וטיפול יישור שיניים בהתאם לצורך.


כל הטיפולים מבוצעים באמצעים המתאימים והמתקדמים ביותר ובהתבסס על הבנה עמוקה של תפקוד מעררכת הלעיסה, הנסיון הקליני והספרות המחקרית העדכנית.

 

המרכז לשיקום ע"ג שתלים ולטיפול אסתטיים הינו חלק מהמחלקה לשיקום הפה. במרכז ניתנים טיפולי שיניים ברמה גבוהה המתבססים על הידע הרב שהצטבר במסגרת הפעילות המחקרית והקלינית של המחלקה. המרכז מתאים את שיטת הטיפול לצרכיו הייחודים של כל מטופל.

 

במסגרת המחלקה לשיקום הפה פועלת המרפאה לטיפול במטופלים הסובלים מחרדה דנטאלית. המרפאה מטפלת במגוון בעיות המתעוררת בהקשר לטיפול דנטאלי כגון פחד וחרדה מפני טיפול שיניים, רפלקס הקאה מוגבר תחושת חנק, עילפון בזמן טיפול, רגישות יתר לחומרי אילחוש. צוות המרפאה כולל רופאי שיניים בעלי הרשאה להיפנוזה ואנשי מקצוע מתחום מדעי ההתנהגות.

 

המרפאה לכאבי פנים ולסתות הינה חלק מהמחלקה לשיקום הפה. במרפאה מוצעים מגוון טיפולים: טיפול תרופתי, הזרקות לשרירי הפנים או המפרקים, טיפול בהיפנוזה וטיפול התנהגותי.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>