אביזרי הוראה

ההוראה וההדרכה במקצועות הדנטאליים נעשית בעזרת ציוד המחשה הנמצא ברשות ביה"ס. ציוד זה כולל דגמים לעבודה טכנית, ראשי דמי לעבודה קלינית וראשי דמי להוראת רנטגן. לביה"ס סיפריית מצגות בנושאים פרה-קליניים, ציוד טלוויזיה במעגל סגור, באמצעותו ניתן להקרין סרטים מוכנים, וכן לצלם ולהראות טיפולים המתבצעים במרפאה, או הדגמות מעבדה.

במסגרת הלימודים מפקיד ביה"ס לרשות הסטודנט ציוד ואביזרים רבים.

הציוד והמכשירים ימסרו לידי הסטודנט כנגד התחייבות או שיק בטחון, הכל לפי החלטת הנהלת ביה"ס. הסטודנט אחראי להחזרת המכשירים תקינים ובשלמותם עם תום לימודיו. סטודנט אשר לא יחזיר מכשיר או מכשירים, או אשר יחזיר מכשירים במצב בלתי תקין, יחויב בתשלום אשר יכסה רכישת מכשיר חליפי חדש על ידי ביה"ס.

הקפדה על שימוש נכון וזהיר בציוד, תאפשר תפקודו התקין של הציוד, אשר מיועד לשרת את הסטודנט ולאפשר לו תפקוד יעיל בלימודיו. ביה"ס יעשה הכל כדי לסייע לסטודנט לשמור על תקינותו של הציוד; יחד עם זאת, לא יוכל ביה"ס להתעלם מהזנחה, מחוסר תשומת לב או מאי-הקפדה על שמירת הציוד.

אם תתגלה רשלנות בשימוש או בשמירה על תקינותו של הציוד יחויב הסטודנט בערך הכספי של הנזקים שייגרמו באשמתו. במקרה של ספק או אי בהירות, על הסטודנט לפנות למדריך או למנהל המרפאה כדי לקבל הנחיות מתאימות.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>