לימודי המשך בסיעוד

מרכזת היחידה ללימודי המשך

ד"ר מרים תהילה

דוא"ל: miriamt@post.tau.ac.il

עמיתים יקרים,

 

היחידה ללימודי המשך של החוג לסיעוד מציעה לכם תוכנית מגוונת של נושאים לבחירתכם להנאה וקידום אישי, לעדכון והעשרת ידע מקצועי. זאת מתוך הכרת שאיפות וצרכים של עובדי בריאות באתרי הטיפול השונים.

 

הקורסים המוצעים נבנו במחשבה רבה ומשלבים בהוראה מומחים בכל תחום. אנו מאמינים שהתוכנית המוצעת תעורר בכם עניין ותענה לציפיותיכם. בנוסף, תיצור הזדמנות למפגש לימודי-חוויתי בין אנשי המקצוע ולהעשרת הרקע לעבודה המשותפת.

 

מידע כללי

הקורסים מיועדים לאחים/ות מוסמכים/ות ולאנשי מקצועות הבריאות

 

התכנית בנויה עפ"י לוח הזמנים הנקבע ע"י האוניברסיטה.

 

ההרשמה מתנהלת במזכירות החוג לסיעוד,  באמצעות הדואר, לכתובת: החוג לסיעוד, ביה"ס למקצועות הבריאות, אוניברסיטת תל אביב, רמת אביב, 69978. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליונת געש, מזכירת היחידה, בטלפון: 03-6409660 או בפקס: 03-6409496, או לד"ר מרים תהילה, ראש היחידה ללימודי המשך באמצעות דוא"ל miriamt@post.tau.ac.il
 

 

פתיחת הקורסים מותנית במספר מינימלי של משתתפים בהתאם להחלטת היחידה ללימודי המשך.

 


הלימודים בקורסים מזכים את המשתתפים בניקוד לגמול השתלמות, בהתאם להסכמי העבודה של כל מקצוע. במקרה מיוחד על הלומד לפנות אישית לקרן ההשתלמות שלו.
 

 

היחידה אחראית להערכת הקורסים במהלכם ובסיומם. למסיימים יינתן אישור השתתפות בקורס ותעודת סיום (מותנה בהשתתפות ב-66% מההרצאות לפחות ועמידה במטלות לימודיות).הלימודים מתקיימים בבניין ריימונד של ביה"ס למקצועות הבריאות, בקמפוס האוניברסיטה, אלא אם פורסם אחרת.

 

לעמוד הפייסבוק שלנו >>

 

לתכנית הקורסים- היחידה ללימודי המשך בסיעוד >>

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>