פירוט הקורסים ומערכת שעות

האתר בבניה קישורים לסילבוסים המקצועים יתעדכנו בהקדם 

  • עברית
  • english
מספר קורס שם הקורס חובה/בחירה (כולל מסלולים) מורה מתוכנן ינתן בשנה סמסטר מועדף יום בשבוע שעות
0103.0010.01 ביו סטטיסטיקה חובה ד"ר רונן אופק  תשפ"ב א ד  10:00-15:00
0103.7000.01 כתיבה מדעית חובה פרופ' שמעון אפרת  תשפ"ב ב ד  10:00-12:00
1918307 סוגיות באתיקה ומשפט במחקר, רפואה ורפואת שיניים  חובה ד"ר חגי סלומצקי תשפ"ב ב ב 14:00-16:00
1918404 פתולוגיה אורלית ומקסיאופציאלית חובה פרופ' מרילנה ורד תשפ"ג ב ד  11:00-13:00
1918306 האקולוגיה המיקרוביאלית של חלל הפה חובה ד"ר ניר שטרר תשפ"ג  א ד  12:00-14:00
1918405 שיטות דימות רפואי ברפואת שיניים חובה ד"ר לזר כץ תשפ"ג  א ב 10:00-12:00
1918006 יסודות הביומכניקה – מתיאוריות הנדסיות לתכונות מכניות של רקמות  חובה פרופ' תמר ברוש תשפ"ג ב ב 10:00-12:00
1918007 טכנולוגיות וחומרים דנטליים  חובה פרופ' רפי פילו תשפ"ב א ב 08:00-10:00
1918008 סמינר מחקרי חובה פרופ' תמר ברוש שנתי - תשפ"ג  א+ב ב 13:00-14:00
  *בטיחות – חובה למסטר עם תיזה בנושאים מעבדתיים            
1918304 אסתטיקה של הפנים והשיניים בחירה ד"ר שפרה לברטובסקי תשפ"ג א ד 9:00-11:00
1918104 גישה בינתחומית להערכת מקרה ותכנית טיפול בטיפול אורתודונטי (סמינריון באורתו - בסיסי) בחירה ד"ר ניר שפק תשפ"ב א ה  09:00-11:00
1918105 גישה בינתחומית להערכת מקרה ותכנית טיפול בטיפול אורתודונטי (סמינריון אורתו - מתקדם) בחירה ד"ר עופר סרנה תשפ"ב ב ה  09:00-11:00
1918106 טכנולוגיית קאד/קאם ואורתודונטיה בלתי נראית בחירה ד"ר סילביה גרון תשפ"ג  א א 08:00-10:00
1918003 אופקים חדשניים בננוטכנולוגיה בחירה ד"ר ליהי אדלר אברמוביץ' תשפ"ג  א ג 10.00-12.00
1918004 אנתרופולוגיה ואבולוציה דנטלית בחירה ד"ר רחלי שריג תשפ"ב  ב ד 12:00-14:00
1918005 עקרונות ביולוגיים והנדסיים בבניית רקמות הגוף בחירה פרופ' יצחק בינדרמן תשפ"ב א ב 10:00-12:00
1918305 היבטים ביולוגיים והתנהגותיים במתרפא הדנטאלי בחירה ד"ר ניר עוזיאל תשפ"ב א ב 14:00-1600
1918002 שיטות בביולוגיה מולקולרית לעבודה עם דגימות אנושיות בחירה ד"ר דניאל בר תשפ"ג  ב ג 16:00-18:00
1918001 ביולוגיה של הפריודונטיום בחירה ד"ר יבגני וינברג תשפ"ג  א ב 8:00-10:00
1918101 גדילה והתפתחות של הראש א' חובה (אורתודונטיה) ד"ר רחלי שריג תשפ"ב א ב 15:00-17:00
1918102 הערכה רדיולוגית דיגיטלית של הגולגולת (Cephalometrics) חובה (אורתודונטיה) ד"ר משה דוידוביץ תשפ"ב א ד 08:00-10:00
1918103 הבסיס הביולוגי לתנועת שיניים חובה (אורתודונטיה) ד"ר יוסי גפני תשפ"ג  א ה  08:00-10:0 
1918201 מצבי חרום, סדציה והרדמה כללית ברפואת שיניים  חובה (פדודונטיה) פרופ' מרילנה ורד תשפ"ג  ב ה  12:00-14:00
1918202 התפתחות המשנן חובה (פדודונטיה) ד"ר ניר שפק תשפ"ג א ה  10:00-12:00
1918203 היבטים ביולוגיים והתנהגותיים במתרפא הפדודונטי  חובה (פדודונטיה) ד"ר סיגלית בלומר תשפ"ג ב ג 11:00-13:00
1918301 אבחנה וטיפול כירורגי בדפורמציות של הפנים והלסת חובה (שיקום ופריודונטולוגיה) ד"ר דרור אלון תשפ"ב  א' ה' 11:00-13:00
1918302 כאבי פנים ולסתות חובה (שיקום ופריודונטולוגיה) פרופ' אפרים וינוקור תשפ"ב א' ב' 10:00-12:00
1918303 עקרונות השיקום הקבוע חובה (שיקום ופריודונטולוגיה) ד"ר שפרה לברטובסקי תשפ"ג ב ד' 9:00-11:00
1918501 פתופיזיולוגיה של תהליכים דלקתיים בלסתות חובה (אנדודונטולוגיה) פרופ' איגור צסיס תשפ"ב ב ב 10:00-12:00
1918502 מיקרוכירורגיה אנדודונטית חובה (אנדודונטולוגיה) ד"ר אנדה כפיר תשפ"ב ב ב' 8:00-10:00
1918503 הביולוגיה והאימונוביולוגיה של מוך השן וסב החוד חובה (אנדודונטולוגיה) פרופ' צבי מצגר תשפ"ג א ב 8:00-10:00
1918401 שינויים פתולוגיים ברקמות האורו-פציאליות במטופלים דנטליים בעלי רקע רפואי המורכב חובה (רפואת הפה ופתולוגיה) ד"ר איילת זלוטוגורסקי תשפ"ג  ב ב' 16:00-18:00
1918402 סמינר בינתחומי פתולוגיה אורלית ומקסילופציאלית  חובה (רפואת הפה ופתולוגיה) פרופ' אילנה קפלן תשפ"ג  ב ד 11:00-13:00
1918403 פרמקולוגיה ברפואת שיניים – הבסיס התיאורטי והיישום המעשי של תרופות חובה (רפואת הפה ופתולוגיה) ד"ר שושנה רייטר תשפ"ג  ב ב 8:00-10:00

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>