סגל אקדמי בפקולטה לרפואה לשנת תשפ"ב

קוד משרה: 
2020-7
התפקיד: 
משרת סגל אקדמי בפקולטה לרפואה לשנת תשפ"ב
תיאור התפקיד: 

בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון. המשרה המוצעת היא ליולי או אוקטובר 2021.

 

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר חדשניות כראשי מעבדות ניסיוניות או חישוביות, לשתף פעולה עם עמיתים, להנחות תלמידי תואר שני ושלישי ולקחת חלק בהוראה.

 

תחומי ההתמחות כוללים אך אינם מוגבלים לנושאים הבאים: ביולוגיה של תאי גזע, ביו-ננוטכנולוגיה, ביולוגיה תאית, ביולוגיה התפתחותית, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, גנטיקה, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה.

דרישות התפקיד: 

המשרה מיועדת לבעלי תואר Ph.D ו\או,,M.D עם הכשרה בתר-דוקטורנטית, בתחום הביולוגיה והרפואה. על המועמד/ת להפגין  יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי, באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, וכן בעל/ת יכולת הוראה טובה.

 

 

על המועמד/ת  להמציא:

  • קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה
  • רשימת פרסומים
  • מסמך קצר (עד 3 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה
  • תכניות מחקר עתידיות
  • מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת הפקולטה לרפואה
  • 3 מכתבי המלצה אשר יישלחו על פי בקשת המועמד/ת מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, ישירות לפרופ' רינה רוזין-ארבספלד, יו"ר ועדת חיפוש 

 

את תיק המועמדות ואת מכתבי ההמלצה יש לשלוח באמצעות הדוא"ל >> 

 

 

 

 

 

 

המועד האחרון להגשת המועמדות: 18 באוקטובר 2020

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
המשרה מיועדת למועמדים: 
לבעלי תואר Ph.D ו\או, M.D, עם הכשרה בתר-דוקטורנטית, בתחום הביולוגיה והרפואה
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
א', 10/18/2020 - 23:50
הערות: 

ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכי החוג.

אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive