משרות בפקולטה לרפואה

בעקבות המצב הביטחוני הוארכו חלק מהגשות המועמדויות 

 • גיוס סגל אקדמי לפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב לשנת הלימודים תשפ"ה
 • משרות בפקולטה ובקמפוס
 • למרכז אלרוב לרפואה דיגיטלית
 • משרות בבית הספר לפיזיותרפיה

 

   פורסמה בתאריך 16.11.2023

 

 

גיוס סגל אקדמי לבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב לשנת הלימודים תשפ"ה 

 

בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.  

 

המשרה המוצעת היא בהיקף %100 ומיועדת לקליטה בסמסטר א' או ב' בשנת הלימודים תשפ"ה 

 

תיאור התפקיד   

מילוי המשרה מחייב ייזום והובלה של תכניות מחקר חדשניות כראשי.ות מעבדות ניסיוניות או חישוביות, שיתוף פעולה עם עמיתים, הנחייה של תלמידי תואר שני ושלישי, גיוס מענקי מחקר מקרנות, ולקיחת חלק בהוראה. 

תחומי ההתמחות כוללים אך, אינם מוגבלים לנושאים הבאים: מיקרוביולוגיה, ביולוגיה של תאי גזע, רפואה רגרנטיבית, ביו-ננוטכנולוגיה, ביולוגיה של התא, ביופיסיקה, הנדסה ביו-רפואית, פרמקולוגיה, ביוכימיה, ואימונולוגיה. ניסיון מחקרי בנושאי מיקרוביולוגיה, דלקת ואימונולוגיה ברפואה או רפואת שיניים – יחשב כיתרון.  

 

דרישות התפקיד  

על המועמדים להיות בעלי תואר Ph.D ו\או, M.D/D.M.D. נדרשת הכשרה בתר-דוקטורית בתחום המומחיות (הכשרה בנושאי הביולוגיה והרפואה ו/או בחו"ל, תחשב יתרון), יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, יכולת הוראה טובה. 

 

על המועמד/ת  להמציא: 

 • קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה, כולל רשימת פרסומים לפי ההנחיות המופיעות כאן.
 • מסמך קצר, עד 3 עמודים, המסכם את הפעילות המחקרית עד כה, ותכניות מחקר עתידיות.
 • מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת בית הספר לרפואת שיניים. 

 

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת, יופנו לפרופ' ליהי אדלר-אברמוביץ, יו"ר ועדת החיפוש של בית הספר לרפואת שיניים לכתובת: dentalsearch@tauex.tau.ac.il 

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה. 

תיק המועמדות יוגש לכתובת: dentalsearch@tauex.tau.ac.il 

 

מועד אחרון להגשת מועמדות: יום ראשון 31 בדצמבר 2023  

 

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכים. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.  

 

 

   

 

 

 

 

                                             

 

 


בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

 

המשרה המוצעת היא בהיקף 100% ומיועדת לקליטה בחודש יולי או אוקטובר 2024.

 

 

תיאור התפקיד 

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר חדשניות כראשי מעבדות ניסיוניות או חישוביות, לשתף פעולה עם עמיתים, להנחות תלמידי תואר שני ושלישי ולקחת חלק בהוראה.

תחומי ההתמחות כוללים אך, אינם מוגבלים לנושאים הבאים: ביולוגיה של תאי גזע, רפואה רגנרטיבית, ביו-ננוטכנולוגיה, ביולוגיה תאית, ביולוגיה התפתחותית, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, גנטיקה, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, נוירוביולוגיה תאית ומולקולרית.

 

דרישות התפקיד

על המועמדים להיות בעלי תואר Ph.D ו\או, M.D. נדרשת הכשרה בתר-דוקטורית בתחום הביולוגיה והרפואה. יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, יכולת הוראה טובה.

 

על המועמד/ת  להמציא:

 • קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה - קישור לפורמט הגשה
 • רשימת פרסומים  - הנחיות
 • מסמך קצר (עד 5 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה.
 • תכניות מחקר עתידיות.
 • מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת הפקולטה לרפואה.

 

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת, יופנו לפרופ' אריאל מוניץ, יו"ר ועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה ויוגשו, עם תיק המועמדות כולו,  לכתובת: medisearch@tauex.tau.ac.il

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה.

 

מועד אחרון להגשת מועמדות : יום ראשון 5 בנובמבר2023

 

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכים. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>