תקנות רישום וקבלה - בית הספר לבריאות הציבור


תקנות רישום וקבלה ללימודים בביה"ס לבריאות הציבור


 

לכל אחת מתכניות הלימודים לתואר שני בבית הספר לבריאות הציבור נקבע ציון מינימום של 80 בלימודי התואר הראשון וכן תנאים נוספים לקבלה בהתאם לתואר הלימודים המבוקש.

 

דרישות נוספות: 

המועמדים נדרשים לדעת עברית ואנגלית על בוריין:

 

ידיעת השפה העברית: מועמדים שאינם בעלי תעודת בגרות ישראלית ושאינם בעלי תואר אקדמי ממוסד ישראלי מוכר חייבים במבחן ידע בעברית. מועמדים אלו חייבים להגיע לרמה א' לפחות במבחן שלפני תחילת שנת הלימודים הראשונה, לרמה ב' לפחות עד תום הסמסטר הראשון ללימודים, ולרמת "פטור" לא יאוחר מתום הסמסטר השלישי ללימודיהם באוניברסיטה. כלל זה חל על כל המועמדים, כולל מי שנרשמו לחוגים שבהם שפת ההוראה אינה עברית.

 

לימודי אנגלית כשפה זרה: תלמידי התואר השני נדרשים לדעת אנגלית ברמת "פטור".  פטורים מלימוד אנגלית: בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" מישראל, או בעלי תואר זהה ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל, או בעלי תואר  B.Ed, B.Tech  ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל, או בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" ממוסד מוכר בחו"ל, המצוי בארץ דוברת אנגלית וששפת ההוראה בו היא אנגלית. פטור זה אינו תקף לגבי שלוחות בישראל של מוסדות להשכלה גבוהה מחו"ל לרבות שלוחות מחו"ל של מוסדות ששפת ההוראה בהם היא אנגלית.

 

תנאי הקבלה של יחידות הלימוד השונות בביה"ס לבריאות הציבור

בנוסף לתנאי הקבלה הכלליים, מוסמכות יחידות הלימוד לקבוע תנאי קבלה מיוחדים נוספים. ועדות הקבלה עשויות לעתים להטיל על מועמד שהתקבל חובת השלמה של מספר קורסים (תיתכן גם חובה להשיג ציונים מסוימים בקורסים אלה) כתנאי להמשך הלימודים. החלטות ועדות הקבלה מתבססות על שיקולים הרלוונטיים ליחידות הלימוד המסוימות, והן סופיות ובלתי-ניתנות לערעור, אלא אם כן יספק התלמיד מסמכים או נתונים חדשים, שלא היו לפני הוועדה בעת הדיון על קבלתו. החלטות ועדת הקבלה תקפות רק לסמסטר שאליו נרשם המועמד. מועמד שלא התחיל לימודיו באותו סמסטר, חייב לעבור שנית את תהליך ההרשמה והקבלה.

 

מסלול עם עבודת גמר/ללא עבודת גמר: בחלק מיחידות הלימוד מתקבלים בתחילה למסלול ללא עבודת גמר. שיבוץ סופי במסלול עם עבודת גמר או ללא עבודת גמר ייעשה על ידי יחידת הלימוד לאחר סיום שנת הלימודים הראשונה 

 

המצאת מסמכים מקוריים

 


אפשרויות ההרשמה


 

1.  הרשמה מקוונת, באמצעות האתר:  http://go.tau.ac.il

 

2.  הרשמה דרך מרכז למרשם הממוקם בבניין וינר (מתחת לספרית וינר) הנמצא בקמפוס האוניברסטה. את הרישום ללימודים במקרה זה יש לבצע באמצעות טפסי הרשמה. טפסים אלו ניתן לרכוש ברשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים.

 

לשאלות בנושא ההרשמה עומד לרשותכם מוקד פניות טלפוני במרכז למרשם. המרכז זמין בימים א'- ה' בין השעות 09:00 עד 19:00 בטלפון - 03-6405550. ניתן לפנות למרכז למרשם גם באמצעות דואר אלקטרוני im@tau.ac.il ולציין בהודעה את מספר טלפון נייד או נייח שאליו יוכלו לחזור אליכם.

 

ט.ל.ח., המידע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ובמקרה של סתירה בין המידע באתר זה לבין תקנון המדרשה לתארים מתקדמים ו/או תקנון הפקולטה לרפואה ו/או תקנון האוניברסיטה, יגבר האמור בתקנונים אלו.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>