סמינרים וכנסים בבית הספר לבריאות הציבור - שנה"ל תשפ"ב

בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב מקיים סמינרים חוגים ובין חוגיים, בהם ניתנות הרצאות במגוון רחב של תחומים בבריאות הציבור, הן על ידי מרצי בית הספר והן על ידי אורחים ממוסדות מחקר בארץ ובחו"ל.

הסמינרים הם פלטפורמת חשיפה למגוון רחב של פעילות מחקרית המתבצעת בבית הספר לבריאות הציבור ובחוגיו השונים, כולל מחקרי סטודנטים, וכן כלי משמעותי ליצירה וחיזוק קשרים אקדמיים עם חוקרים מפקולטות אחרות בתוך האוניברסיטה ומחוצה לה.

הסמינרים מיועדים לתלמידי בית הספר, אך פתוחים לכל המתעניינים בתחום. 

אחראית הסמינרים - פרופ' מיכל מנדלבוים

מרכזת הסמינרים- גב' מריה זידאן

 mariazidan@mail.tau.ac.il

 

לוח הסמינרים לשנת תשפ"ג 

הסמינרים יתקיימו בין השעות 18:00-19:00 בזום

ההקלטות יעלו לאתר קורס הסמינר, ויישארו פתוחות למשך שבועיים, כדי שתוכלו לצפות בהן ולענות על הבוחן. 

 

 

סמסטר t', תשפ"ד (2023-24) - יעודכן במהשך

תאריך

מרצה

נושא

לינק לזום
 
 
 
 
 

 

 

 

 

מפתח חתימות

השתתפות בסמינר בית ספרי בימי שני, שלישי או רביעי בשעות הערב – 2 חתימות

השתתפות בימי עיון המתקיימים במסגרת בית הספר או סמינרים רלוונטים בחוגים אחרים באוניברסיטת ת"א: שעתיים- 2 חתימות. יום מלא- 4 חתימות.

השתתפות בימי עיון / כנסים מחוץ לאוניברסיטה – 2 חתימות לכנס (מוגבל ל – 2 כנסים / ימי עיון חיצוניים בלבד).

 

נוהל השתתפות בהרצאות סמינריוניות, תואר שני, בית הספר לבריאות הציבור:

1. כל סטודנט לתואר שני בביה"ס לבריאות הציבור חייב לצבור במהלך לימודיו לפחות 26 חתימות בגין השתתפות בהרצאות סמינריוניות, למעט תלמידי מסלול MD-MPH ותלמידי מסלולים ייעודיים לבעלי תוארMD  אוDMD  הנדרשים לצבור במהלך לימודיהם לפחות 16 חתימות, עד סוף הלימודים לתואר.

2. כדי לקבל חתימות על השתתפות, על הסטודנטים להכנס להרצאת הסמינר דרך אתר הקורס במודל, ולאחר ההרצאה לענות על הבוחן הקצר שיחכה באתר. מי שלא ייכנס דרך המודל, או לא יענה על הבוחן, לא יקבל חתימות על השתתפות בסמינר. במקביל כל סטודנט ינהל רישום של ההרצאות הסמינריוניות בהן השתתף.

3. מי שלא יוכל להיות נוכח בזום בלייב, יוכל להשלים את הצפיה בסמינר במשך שבועיים מיום קיום הסמינר על ידי צפיה בהקלטה שתעלה לאתר המודל, ומילוי הבוחן על הסמינר. אחרי שבועיים ההקלטות ימחקו, ולא תוכלו להשלים את הסמינר הספציפי.

4. מילוי חובת הסמינרים היא תנאי לסיום התואר.

כנסים המתקיימים במסגרת מרכזי מחקר המסונפים לביה"ס לבריאות הציבור : במסגרת משותפת של בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב ומרכזי המחקר המסונפים אליו (המרכז לחקר טרור ביולוגי  והמכון לאפידמיולוגיה וחקר סרטן ע"ש סטנלי סטייר) מתקיימים מספר כנסים מדי שנה בתחומים אלו (2-3 כנסים מדי שנה בתחום המחלות זיהומיות וכנס שנתי אחד  בנושא אפידמיולוגיה  של סרטן).  מידע על כנסים אלו יפורסם בלוח המודעות.

כנסים המתקיימים במסגרת פורום המחקר של החוג לקידום בריאות : ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך נדרש רישום מוקדם.

כנסים המתקיימים במסגרת פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות: פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות נוסד כדי לעודד דיון ואינטראקציה בין מדענים ישראליים ובינלאומיים שמתעניינים בתחום בקרת טבק. המפגשים שיתקיימו באוניברסיטת תל אביב יתמקדו בנושאים הנמצאים כיום בדיונים בתוך קהילת בקרת הטבק העולמית. הפורום של אוניברסיטת ת"א מאורגן על ידי פרופ' לורה (לאה) רוזן, ראש החוג לקידום בריאות, בבית ספר לבריאות הציבור, פקולטה לרפואה ע"ש סאקלר. ניתן לפנות אל פרופ' רוזן בדואר אלקטרוני הבא: rosenl@tauex.tau.ac.il.

ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך המעוניינים ליטול חלק בפורום, מתבקשים להודיע על כך מראש תוך ציון  שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, והמפגש/ים אליהם מעוניינים להגיע.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>