סמינרים וכנסים בבית הספר לבריאות הציבור - שנה"ל תשפ"א

בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב מקיים סמינרים חוגים ובין חוגיים, בהם ניתנים הרצאות במגוון רחב של תחומים בבריאות הציבור הן על ידי מרצי בית הספר והן על ידי אורחים ממוסדות מחקר בארץ ובחו"ל. במסגרת הסמינרים נחשפים המשתתפים למגוון רחב של פעילות מחקרית המתבצעת בבית הספר לבריאות הציבור ובחוגיו השונים בפרט. הסמינר גם מהווה פורום בו יכולים תלמידי ביה"ס להציג את מחקריהם שהסתיימו. בנוסף, מהווים הסמינרים כלי משמעותי של בית הספר ליצירה וחיזוק קשרים אקדמיים עם חוקרים מפקולטות אחרות בתוך האוניברסיטה ומחוצה לה.

הסמינרים מיועדים לתלמידי בית הספר, אך פתוחים לכל המתעניינים בתחום. 

אחראי הסמינרים - ד"ר יפתח גפנר

לוח הסמינרים לשנת הלימודים תשפ"א של סמסטר א יפורסם בתחילת סמסטר א

 

 

 

 

 

אישור נוכחות בסמינר:

החל משנת לימודים תש"ף (2019/20), אישור נוכחות בסמינר יתבצע באמצעות סריקת קוד QR על גבי המסך בסוף הסמינר. 

הסריקה תתבצע דרך המודל באמצעות הטלפון הנייד. תחילה יש להיכנס למודל ולאחר מכן לסרוק את הקוד שיוקרן על המסך. ברוב הטלפונים החכמים קיימת תוכנת סריקת קודים מובנת אשר ניתן לסרוק ממנה. לחילופין, ניתן להוריד כל אפליקציה חינמית לסריקת קוד QR.

על הסטודנט לוודא שהסריקה נקלטה. במקרה של בעיה בסריקה יש לפנות מיד בסיום הסמינר לעוזרת ההוראה הנוכחת במקום. לא יאושרו מיילים על דיווח נוכחות אחרי הסמינר.

על מנת לקבל אישור נוכחות לכנסים חיצוניים, ניתן להעלות למודל (במקום שרשום כנסים חיצוניים) את תכנית הכנס, אישור הרשמה ותג שם. יאושרו רק כנסים הקשורים לתחום בריאות הציבור. 

סטודנטים ותיקים אשר השתמשו בדפי השתתפות לסמינרים מתבקשים להעלות את דפי ההשתתפות למודל (במקום שרשום הוספת דפי השתתפות בסמינרים), על מנת לקבל את אישור לסמינרים שהיו נוכחים בהם במהלך השנים הקודמות. 

נוסף על הרישום במודל, יש לערוך מעקב אישי של החתימות בקובץ "טופס רישום סמינרים".

לקראת סיום התואר, לאחר מילוי חובת הסמינרים (השגת 25 חתימות, למעט רופאים שצריכים להשיג 15 חתימות), יש לשלוח את הקובץ "טופס רישום סמינרים" במייל למזכירות mazkirutmph@tauex.tau.ac.il. אם הכל תקין, יוזן ציון עובר (200) במידע האישי.

 

מפתח לקבלת חתימות בגין השתתפות בסמינרים:

  • השתתפות בסמינר בית ספרי בימי שלישי או רביעי בשעות הערב – 2 חתימות
  • השתתפות בימי עיון המתקיימים במסגרת בית הספר או חוגים אחרים באוניברסיטת ת"א : שעתיים- 2 חתימות. יום מלא- 4 חתימות.
  • השתתפות בימי עיון / כנסים מחוץ לאוניברסיטה – 2 חתימות לכנס (מוגבל ל – 2 כנסים / ימי עיון חיצוניים בלבד).

 

נוהל השתתפות בהרצאות סמינריוניות, תואר שני, בית הספר לבריאות הציבור:

1. כל סטודנט לתואר שני בביה"ס לבריאות הציבור חייב לצבור במהלך לימודיו לפחות 25 חתימות בגין השתתפות בהרצאות סמינריוניות, למעט תלמידי מסלול MD-MPH ותלמידי מסלולים ייעודיים לבעלי תוארMD  אוDMD  הנדרשים לצבור במהלך לימודיהם לפחות  15 חתימות.

2.. כל סטודנט ינהל רישום של ההרצאות הסמינריוניות בהן השתתף.

3. מילוי חובת הסמינרים היא תנאי לסיום התואר.

כנסים המתקיימים במסגרת מרכזי מחקר המסונפים לביה"ס לבריאות הציבור : במסגרת משותפת של בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב ומרכזי המחקר המסונפים אליו (המרכז לחקר טרור ביולוגי  והמכון לאפידמיולוגיה וחקר סרטן ע"ש סטנלי סטייר) מתקיימים מספר כנסים מדי שנה בתחומים אלו (2-3 כנסים מדי שנה בתחום המחלות זיהומיות וכנס שנתי אחד  בנושא אפידמיולוגיה  של סרטן).  מידע על כנסים אלו יפורסם בלוח המודעות.

כנסים המתקיימים במסגרת פורום המחקר של החוג לקידום בריאות : ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך נדרש רישום מוקדם.

כנסים המתקיימים במסגרת פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות: פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות נוסד כדי לעודד דיון ואינטראקציה בין מדענים ישראליים ובינלאומיים שמתעניינים בתחום בקרת טבק. המפגשים שיתקיימו באוניברסיטת תל אביב יתמקדו בנושאים הנמצאים כיום בדיונים בתוך קהילת בקרת הטבק העולמית. הפורום של אוניברסיטת ת"א מאורגן על ידי פרופ' לורה (לאה) רוזן, ראש החוג לקידום בריאות, בבית ספר לבריאות הציבור, פקולטה לרפואה ע"ש סאקלר. ניתן לפנות אל פרופ' רוזן בדואר אלקטרוני הבא: rosenl@tauex.tau.ac.il.

ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך המעוניינים ליטול חלק בפורום, מתבקשים להודיע על כך מראש תוך ציון  שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, והמפגש/ים אליהם מעוניינים להגיע.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive