סמינרים וכנסים בבית הספר לבריאות הציבור - שנה"ל תשפ"ב

בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב מקיים סמינרים חוגים ובין חוגיים, בהם ניתנות הרצאות במגוון רחב של תחומים בבריאות הציבור, הן על ידי מרצי בית הספר והן על ידי אורחים ממוסדות מחקר בארץ ובחו"ל.

הסמינרים הם פלטפורמת חשיפה למגוון רחב של פעילות מחקרית המתבצעת בבית הספר לבריאות הציבור ובחוגיו השונים, כולל מחקרי סטודנטים, וכן כלי משמעותי ליצירה וחיזוק קשרים אקדמיים עם חוקרים מפקולטות אחרות בתוך האוניברסיטה ומחוצה לה.

הסמינרים מיועדים לתלמידי בית הספר, אך פתוחים לכל המתעניינים בתחום. 

אחראית הסמינרים - פרופ' מיכל מנדלבוים

מרכזת הסמינרים- גב' חן הלר

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות במייל : chenheller@tauex.tau.ac.il 

 

לוח הסמינרים לשנת תשפ"ד 

הסמינרים יתקיימו בימי שני בין השעות 18:00-19:00 בזום

אם אין באפשרותכם להשתתף בסמינר בלייב, תוכלו פעמיים בסמסטר לצפות בהקלטות שיעלו לאתר קורס הסמינר, ויישארו פתוחות למשך שבועיים. כדי לקבל את הנקודות על צפיה בהקלטה של הסמינר עליכם לצפות בכל הסמינר ולענות על שאלה שתופיע בסופו. 

 

 

סמסטר א', תשפ"ד 2024

 

תאריך

מרצה

נושא

לינק לזום
08/01/2024 ד"ר דניאל טרוצקי רפואה דחופה: הוודאות שבאי הוודאות

https://tau-ac-il.zoom.us/j/87678738327

22/01/2024 פרופ' שרון עינב החייאת לב ריאה

https://tau-ac-il.zoom.us/j/87829123488

05/02/2024 ד"ר אפרת ברון הרלב מה בין רפואה מונעת לבין חדשנות בעולם רפואת הילדים?

https://tau-ac-il.zoom.us/j/87388264054

11/03/2024 ד"ר דבורה פרנקנטל רישום לא נאות של תרופות בקשישים

https://tau-ac-il.zoom.us/j/82274334567

 

 

סמסטר ב' תשפ"ד 

תאריך

נושא

מרצה

לינק להרצאה

3.6.2024

אימון התנגדות מבוסס תפיסות והעדפות: מהתיאוריה למעשה

ד"ר ישראל היילפרין

https://tau-ac-il.zoom.us/j/86350998373

 

.202417.6

 

פערים ברישום וניפוק תרופות לסוכרת באוכלוסיית ישראל: עדות לאי-שוויון בבריאות

 

ד"ר עדי תורג'מן

 

https://tau-ac-il.zoom.us/j/82117807659

 

 

 

 

1.07.2024

מעבר לחשש: מגמות חוסן ומדדי התמודדות של האוכלוסיה בישראל לאורך המשברים האחרונים – מגפת הקורונה, המהפכה המשפטית ומלחמת "חרבות ברזל".

פרופ' ברוריה עדיני

 

 

 

https://tau-ac-il.zoom.us/j/81859137120

 

 

22.7.2024

קרינת מכשירי הטלפון הניידים - עד כמה מסוכן?

ד"ר שלמה משה

https://tau-ac-il.zoom.us/j/81326367092

 

 

 
 
 

 

 

 

 

מפתח חתימות

השתתפות בסמינר בית ספרי בימי שני, שלישי או רביעי בשעות הערב – 2 חתימות

השתתפות בימי עיון המתקיימים במסגרת בית הספר או סמינרים רלוונטים בחוגים אחרים באוניברסיטת ת"א: שעתיים- 2 חתימות. יום מלא- 4 חתימות.

השתתפות בימי עיון / כנסים מחוץ לאוניברסיטה – 2 חתימות לכנס (מוגבל ל – 2 כנסים / ימי עיון חיצוניים בלבד).

 

נוהל השתתפות בהרצאות סמינריוניות, תואר שני, בית הספר לבריאות הציבור:

1. כל סטודנט לתואר שני בביה"ס לבריאות הציבור חייב לצבור במהלך לימודיו לפחות 26 חתימות בגין השתתפות בהרצאות סמינריוניות, למעט תלמידי מסלול MD-MPH ותלמידי מסלולים ייעודיים לבעלי תוארMD   הנדרשים לצבור במהלך לימודיהם לפחות 16 חתימות, עד סוף הלימודים לתואר. עקב מצב המלחמה בשנת הלימודים תשפ"ד וכחלק מההקלות שניתנות לשנה זו, סטודנטים שהחלו את לימודיהם בתשפ"ג או בתשפ"ד, צריכים לצבור 22 נקודות סמינר שהם השתתפות ב 11 סמינרים, תלמידי מסלוללי MD MPH ומסלולים ייעודיים לבעלי תואר MD יצטרכו לצבור 12 חתימות שהן השתתפות ב 6 סמינרים לאורך התואר. יתר הסטודנטים נשארים במפתח המקורי של הקורס

2. כדי לקבל חתימות על השתתפות, על הסטודנטים להכנס להרצאת הסמינר דרך אתר הקורס במודל בלייב, ולסמן נוכחות. מי שלא ייכנס דרך המודל, או יכנס אבל לא יסמן נוכחות, לא יקבל חתימות על השתתפות בסמינר. במקביל כל סטודנט ינהל רישום של ההרצאות הסמינריוניות בהן השתתף בדף מעקב סמינרים שאפשר להוריד באתר הקורס.

3. פעמיים בכל סמסטר, ובמקרה שלא תוכלו להיות נוכחים בזום בלייב, תוכלו להשלים את הצפיה בסמינר בצפיה בהקלטה, שתעלה לאתר הקורס למשך שבועים מיום ההרצאה עצמה . תוכלו לעשות זאת רק עם שני סמינרים בכל סמסטר, ואחרי שבועים ההקלטות ימחקו, ולא תוכלו להשלים את הסמינר הספציפי.

4. מילוי חובת הסמינרים היא תנאי לסיום התואר.

כנסים המתקיימים במסגרת מרכזי מחקר המסונפים לביה"ס לבריאות הציבור : במסגרת משותפת של בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב ומרכזי המחקר המסונפים אליו (המרכז לחקר טרור ביולוגי  והמכון לאפידמיולוגיה וחקר סרטן ע"ש סטנלי סטייר) מתקיימים מספר כנסים מדי שנה בתחומים אלו (2-3 כנסים מדי שנה בתחום המחלות זיהומיות וכנס שנתי אחד  בנושא אפידמיולוגיה  של סרטן).  עקבו אחרי הפרסומים של המכונים

כנסים המתקיימים במסגרת פורום המחקר של החוג לקידום בריאות : ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך נדרש רישום מוקדם.

כנסים המתקיימים במסגרת פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות: פורום הטבק מטעם החוג לקידום בריאות נוסד כדי לעודד דיון ואינטראקציה בין מדענים ישראליים ובינלאומיים שמתעניינים בתחום בקרת טבק. המפגשים שיתקיימו באוניברסיטת תל אביב יתמקדו בנושאים הנמצאים כיום בדיונים בתוך קהילת בקרת הטבק העולמית. הפורום של אוניברסיטת ת"א מאורגן על ידי פרופ' לורה (לאה) רוזן, בבית ספר לבריאות הציבור, פקולטה לרפואה ע"ש סאקלר. ניתן לפנות אל פרופ' רוזן בדואר אלקטרוני הבא: rosenl@tauex.tau.ac.il.

ההשתתפות במפגשי הפורום אינה כרוכה בתשלום, אך המעוניינים ליטול חלק בפורום, מתבקשים להודיע על כך מראש תוך ציון  שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, והמפגש/ים אליהם מעוניינים להגיע.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>