ראש בית הספר

ראש בית הספר: פרופ' ליאת לרנר

 

 

דבר ראש בית הספר

בריאות הציבור מורכבת ממכלול הגורמים המשפיעים על בריאותינו ברמה האישית וברמת האוכלוסיה בהם: תורשה, סביבה, אורח חיים, מצב הפשי, מצב חברתי, מצב כלכלי ועוד. היום כבר ברור לחלוטין כי מניעה אפקטיבית היא הדרך הטובה ביותר להיטיב את הבריאות הן ברמה האישית והן ברמה הציבורית.

כדי לייצר מניעה אפקטיבית, ולשפר את בריאות כל האנשים בכל הקהילות והרבדים, יש צורך לחזק את ההשפעה של מומחים בבריאות הציבור ולספק קול מבוסס מדע לקובעי מדיניות בריאות הציבור. בית הספר לבריאות הציבור שם לו כיעד מרכזי לקדם את המניעה על כל רמותיה, להפחית את אי השיוויון ולקדם בריאות לכולם הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית. אנו שואפים לשנות ולקדם את בריאות הציבור באמצעות ידע מבוסס מדע ותוכניות התערבות מוכחות, ולהוות את חוד החנית בשיפור בריאות האוכלוסיה בכלים חדשניים ובאופן שיוויוני. מטרתינו היא לודא שקולה של בריאות הציבור נשמע באופן חזק וברור.

משימתינו כבית הספר המוביל לבריאות הציבור בישראל היא להכשיר ולחנך את הדור הבא של העוסקים בבריאות הציבור מתחומי הרפואה, מקצועות הבריאות, הניהול, החברה והחינוך כאנשי מקצוע מצויינים, ומיומנים שיוכלו להוביל את מדיניות בריאות הציבור ולהציבה בחזית. זאת במקביל להובלה וקידום מחקר מקיף, דינמי, חדשני ופורץ דרך בתחומי האפידמיולוגיה ובריאות הציבור על ידי חברי הסגל המעולים שלנו, המקדמים מחקרים יחודיים לאומיים ובינלאומיים בכל מגוון התחומים בחזית בריאות הציבור.

פרופ' ליאת לרנר 

 

רוצים להיות חלק ממקצוע העתיד ומקידום השינוי בבריאות הציבור? הצטרפו אלינו לבית הספר לבריאות הציבור, בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.  מוזמנים לקרוא עוד על מסלולי הלימוד בבית הספר כאן

 

 

ראשי בתי ספר קודמים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>