בטיחות הטיפול וניהול סיכונים למתקדמים - היברידי - תשפ"א

בטיחות הטיפול וניהול סיכונים למתקדמים - היברידי 

Advanced Risk Management and Patient Safety 


   ​   
 

מרכזי הקורס:

ד"ר יוסי טל, פרופ' ירון ניב, ד"ר אורלי מנור

רקע:

הקורס גובש מתוך הכרות עמוקה של האתגרים איתם מתמודדים מנהלי הסיכונים בעבודתם היומיומית וניתוח מרכיבי תפקידים וייפתח בסמסטר א' תשפ"ב

מטרות הלימודים:

הקניית כלים מעשיים הנדרשים למנהלי הסיכונים במוסדות הבריאות בישראל, לקידום מקצועי של תחומי אחריותם ולהתמודדות עם סיכונים רפואיים.

מתכונת ההוראה:

כשני שלישי מנושאי הקורס מבוססים על למידה עצמאית של משתתפי הקורס ושליש במסגרת מפגשי סדנאות, דיונים וסימולציות עם מרכזי הקורסים ומרצים נוספים.
יושם דגש על פעילות ניהול סיכונים ריאקטיבית, המתבצעת בעקבות התרחשות אירוע חריג ועל פעילות ניהול סיכונים פרואקטיבית, המבוססת על איתור מוקדם של סיכונים בטרם התממשו לכלל אירועים רפואיים חריגים.

המרכזים והמרצים בקורס, עוסקים בפועל בקידום ניהול סיכונים ובטיחות הטיפול במוסדות בריאות מגוונים ומביאים עם עצמם ניסיון מעשי ותיאורטי ייחודי.

הקורס יתקיים בימי שני, החל מסמסטר א' תשפ"ב בשעות 16:00-19:00, בהתאם לתוכנית הקורס שתפורסם בהמשך

קהל היעד:

מנהלי סיכונים שעברו הכשרה בסיסית מוכרת, בוגרי הקורס הבסיסי המקוון ומנהלים במערכת הבריאות המשלבים ניהול סיכונים בתפיסה הניהולית שלהם.

המקום:

בניין הפקולטה לרפואה

נוכחות:

אישור לימודים סמסטריאלי יינתן רק אם הלומד השתתף בלפחות 75% מהמפגשים

נקודות זכות:

בכפוף לאישור המועצה המדעית

שכר לימוד:

2,500 ₪ 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive