מורים מצטיינים בהוראה לשנת תשע"ג
בישיבת מועצת פקולטה שהתקיימה ב- 8.7.14 הוענקו תעודות הוקרה למורים מצטיינים בהוראה לשנת תשע"ג
שם |
פקולטה/בית-חולים |
חוג/מחלקה | |
לימודים קדם קליניים |
|
|
|
חוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה |
ד"ר אלה בין |
פקולטה לרפואה |
חוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה |
חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית |
ד"ר דלית בן יוסף |
ביה"ח ליס ליולדות, מרכז רפואי ת"א ע"ש סוראסקי |
היחידה להפריה חוץ גופית |
חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית |
פרופ' רונית שגיא-אייזנברג |
פקולטה לרפואה |
חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית |
חוג לגנטיקה מולקולרית של האדם וביוכימיה |
ד"ר חופית כהן |
מרכז רפואי שיבא |
מרכז הליפידים ע"ש ברוך שטרסבורגר ז"ל |
חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות |
ד"ר שירי רון |
פקולטה לרפואה |
חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות |
חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות |
מר עדי ניב-יגודה |
פקולטה לרפואה |
חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות |
חוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית |
ד"ר אלה סקלן |
פקולטה לרפואה |
חוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית |
חוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה |
מר משה גלעדי |
פקולטה לרפואה |
חוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה |
חוג לפתולוגיה |
ד"ר דבורה קדרון |
מרכז רפואי מאיר |
מכון פתולוגי |
לימודי מערכות |
ד"ר דוד שטרית |
מרכז רפואי מאיר |
מחלקת ריאות |
לימודי מערכות |
ד"ר אלעד גולדברג |
מרכז רפואי רבין |
מחלקה פנימית ו' |
לימודי מערכות |
ד"ר יעקב עצמון |
מרכז רפואי ת"א |
המרכז למחקרים קליניים |
תכנית המשולבת למדעי החיים ורפואה |
ד"ר טטיאנה ויינטרוב |
פקולטה לרפואה |
החוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה |
תכנית המשולבת למדעי החיים ורפואה |
פרופ' ברנרד אטלי |
פקולטה לרפואה |
החוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה |
מדרשה לתארים מתקדמים |
ד"ר איריס דותן |
מרכז רפואי ת"א |
מערך גסטרואנטרולוגי - המכון למחלות דרכי העיכול והכבד |
מדרשה לתארים מתקדמים | פרופ' קרן אברהם |
פקולטה לרפואה |
החוג לגנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה |
מדרשה לתארים מתקדמים | פרופ' צבי פישלזון | פקולטה לרפואה | החוג לביולוגיה תאית והתפתחותית |
לימודים קליניים | |||
יק"ר | פרופ' אבישי סלע | מרכז רפואי אסף הרופא | המכון האונקולוגי |
יק"ר | פרופ' בלה קאופמן | מרכז רפואי שיבא | המערך האונקולוגי |
גשר קל | ד"ר אלון אייזן | מרכז רפואי רבין | מערך קרדיולוגי |
חוג לאונקולוגיה | ד"ר שולמית ריזל | מרכז רפואי רבין | היחידה לאונקולוגיה של השד |
חוג לאופתלמולוגיה | ד"ר גבריאל כץ | מרכז רפואי שיבא | מחלקת עיניים |
חוג לאורתופדיה | פרופ' נחום הלפרין | מרכז רפואי אסף הרופא | מערך אורתופדי |
חוג לאורתופדיה | ד"ר ראובן שטרית | מרכז רפואי אסף הרופא | מחלקה אותופדית ילדים |
חוג לאורתופדיה | ד"ר ירון בר זיו | מרכז רפואי אסף הרופא | מערך אורתופדי |
חוג לאורתופדיה | ד"ר דרור עובדיה | ביה"ח "דנה-דואק" לילדים, מרכז רפואי ת"א | מחלקה אותופדית ילדים |
חוג לאף, אוזן, גרון | פרופ' איתן יניב | מרכז רפואי רבין | מערך לאף אוזן גרון ולניתוחי ראש וצוואר |
חוג לגינקולוגיה ומיילדות | פרופ' פואד עזאם | ביה"ח ליס ליולדות, מרכז רפואי ת"א | אגף נשים ויולדות |
חוג לגינקולוגיה ומיילדות | ד"ר יואב ינון | מרכז רפואי שיבא | המרכז לנשים ויולדות |
חוג לגינקולוגיה ומיילדות | ד"ר ליאת הוגן | מרכז רפואי שיבא | המחלקה לגינקואונקולוגיה |
חוג לגינקולוגיה ומיילדות | ד"ר אתי פיורה | בית חולים מאיר | מחלקת נשים ויולדות |
חוג לדימות | ד"ר גליה רוזן | מרכז רפואי ת"א | מחלקת דימות |
חוג לדימות | ד"ר אוסנת קונן | ביה"ח שניידר לילדים | מחלקת דימות |
חוג לדימות | ד"ר ליהי רינגלר | מרכז רפואי אסף הרופא | מחלקת דימות |
חוג לדימות | ד"ר איילת ונדל | בית חולים וולפסון | מחלקת דימות |
חוג לדימות | ד"ר ירוחם קלינבאום | מרכז רפואי שיבא | מחלקת דימות |
חוג לדימות | ד"ר אוסנת מורה-רהב | מרכז רפואי רבין | מחלקת דימות |
חוג לדרמטולוגיה | ד"ר אופיר ארצי | מרכז רפואי ת"א | מחלקת עור |
חוג להרדמה וטיפול נמרץ | ד"ר ברק כהן | מרכז רפואי ת"א | מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ |
חוג להרדמה וטיפול נמרץ | ד"ר סמירנוב גנאדי | מרכז רפואי רבין-קמפוס השרון | מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ |
חוג לכירורגיה | ד"ר תמי קרני | מרכז רפואי אסף הרופא | חטיבה כירורגית |
חוג לכירורגיה | ד"ר אנדריי קפייב | מרכז רפואי אסף הרופא | חטיבה כירורגית |
חוג לכירורגיה | ד"ר מאיר זמל | מרכז רפואי ת"א | חטיבה כירורגית |
חוג לכירורגיה | ד"ר בועז שגיא | מרכז רפואי ת"א | חטיבה כירורגית |
חוג לכירורגיה | ד"ר דמיטרי פבני | מרכז רפואי ת"א | המערך לניתוחי לב וחזה |
חוג לכירורגיה | ד"ר פנחס ליבנה | מרכז רפואי רבין | מערך אורולוגי |
חוג לכירורגיה | ד"ר נחשון קנולר | מרכז רפואי שיבא | מחלקה נוירוכירורגית |
חוג לכירורגיה | ד"ר ברוך קליין | מרכז רפואי אסף הרופא | מחלקה כירורגית ילדים |
חוג לכירורגיה | ד"ר אריאל טיסונה | מרכז רפואי שיבא | מחלקה לכירורגיה פלסטית |
חוג לנוירולוגיה | ד"ר מרק הלמן | מרכז רפואי רבין | מחלקה נוירולוגית |
חוג לנוירולוגיה | פרופ' רות ג'לדטי | מרכז רפואי רבין | מחלקה נוירולוגית |
חוג לנוירולוגיה | ד"ר ארנון קרני | מרכז רפואי ת"א | מחלקה נוירולוגית |
חוג לנוירולוגיה | ד"ר אליסה אש | מרכז רפואי ת"א | מחלקה נוירולוגית |
חוג לפסיכיאטריה | ד"ר לימור כהן אילון | מרכז רפואי שיבא | מחלקה פסיכיאטרית |
חוג לפסיכיאטריה | ד"ר שירי קמחי נשר | המרכז לבריאות הנפש גהה | מחלקה פסיכיאטרית |
חוג לפסיכיאטריה | ד"ר דורון מזא"ה | המרכז לבריאות הנפש אברבנאל | מחלקה פסיכיאטרית |
חוג לפסיכיאטריה | ד"ר סימה שוורץ | המרכז הרפואי לבריאות הנפש באר יעקב, נס ציונה | מחלקה פסיכיאטרית |
חוג לקרדיולוגיה | ד"ר אשרף חמדאן | מרכז רפואי שיבא | מערך קרדיולוגי |
חוג לקרדיולוגיה | ד"ר אלכס בלאט | מרכז רפואי אסף הרופא | היחידה לטיפול נמרץ לב |
חוג לרפואת המשפחה | ד"ר עדי פוקס | המחלקה לרפואת המשפחה מחוז מכבי | המחלקה לרפואת המשפחה מחוז מכבי |
חוג לרפואת המשפחה | ד"ר אביגייל ארגוב | קופ"ח לאומית | קופ"ח לאומית |
חוג לרפואת המשפחה | ד"ר קרן קיי | מרכז רפואי מאיר | המחלקה לרפואת המשפחה מחוז שרון שומרון |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר דניאל קורניק | מרכז רפואי שיבא | מחלקה פנימית א' |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר שפיק חורי | מרכז רפואי מאיר | מחלקה פנימית ב' |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר יונתן שפירא | מרכז רפואי אסף הרופא | מחלקה פנימית א' |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר תמר גוטסמן-יקותיאלי | בית חולים וולפסון | יחידה למחלות זיהומיות |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר רותי רחמימוב | מרכז רפואי רבין | מכון נפרולוגי |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר דניה הירש-קולרמן | מרכז רפואי רבין | מכון אנדוקריני |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר מייק סגל | מרכז רפואי שיבא | מכון ריאות |
חוג לרפואה פנימית | פרופ' גליה רהב | מרכז רפואי שיבא | היחידה למחלות זיהומיות |
חוג לרפואה פנימית | ד"ר מיכל אופנהיים | מרכז רפואי מאיר | המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות הכבד |
חוג לרפואה פנימית(גריאטריה) | ד"ר אביטל הרשקוביץ | בית רבקה-מרכז רפואי גריאטרי | מחלקה גריאטרית |
חוג להמטולוגיה | ד"ר טלי תוהמי | מרכז רפואי מאיר | מחלקה המטולוגית |
חוג לרפואת ילדים | ד"ר אלחנן נחום | ביה"ח שניידר לילדים | היחידה לטיפול נמרץ ילדים |
חוג לרפואת ילדים | פרופ' אילן דלאל | בית חולים וולפסון | היחידה לרפואה דחופה ילדים |
חוג לרפואת ילדים | ד"ר אילה אסיה | ביה"ח "דנה-דואק" לילדים | מרכז רפואי ת"א |
חוג לרפואת ילדים | ד"ר גיל אמריליו | ביה"ח שניידר לילדים | יחידה ראומטולוגית לילדים |
חוג לשיקום | ד"ר שרון שקלאי | בית לוינשטיין | היחידה לשיקום ילדים ונוער |
מקצועות הבריאות | |||
חוג להפרעות בתקשורת | גב' מאיה מנחמי-פלקוב | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג להפרעות בתקשורת |
חוג להפרעות בתקשורת | ד"ר נילי לוי | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג להפרעות בתקשורת |
חוג לפיזיותרפיה | ד"ר מיכל כץ לוירר | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לפיזיותרפיה |
חוג לפיזיותרפיה | גב' נגה גל | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לפיזיותרפיה |
חוג לסיעוד | ד"ר אילה קגן | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לסיעוד |
חוג לסיעוד | גב' עדי ליברטי | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לסיעוד |
חוג לריפוי בעיסוק | ד"ר דבי רנד | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לריפוי בעיסוק |
חוג לריפוי בעיסוק | ד"ר מרגלית פדה | ביה"ס למקצועות הבריאות | החוג לריפוי בעיסוק |
בית הספר לבריאות הציבור | |||
בית הספר לבריאות הציבור | ד"ר חוה פרץ | ביה"ס לבריאות הציבור | |
בית הספר לבריאות הציבור | ד"ר שלמה משה | ביה"ס לבריאות הציבור | |
בית הספר לבריאות הציבור | ד"ר נירה קורן | ביה"ס לבריאות הציבור | |
בית הספר לרפואת שיניים | |||
בית הספר לרפואת שיניים | ד"ר פנינה סגל | ביה"ס לרפואת שיניים | |
בית הספר לרפואת שיניים | ד"ר רונן דביר | ביה"ס לרפואת שיניים |