מורים מצטיינים בהוראה לשנת תשע"ג

בישיבת מועצת פקולטה שהתקיימה ב- 8.7.14 הוענקו תעודות הוקרה למורים מצטיינים בהוראה לשנת תשע"ג
13 יוני 2013
 

שם

פקולטה/בית-חולים

חוג/מחלקה

לימודים קדם קליניים

 

 

 

חוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה

ד"ר אלה בין

פקולטה לרפואה

חוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה

חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית

ד"ר דלית בן יוסף

ביה"ח ליס ליולדות, מרכז רפואי ת"א ע"ש סוראסקי

היחידה להפריה חוץ גופית

חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית

פרופ' רונית שגיא-אייזנברג

פקולטה לרפואה

חוג לביולוגיה תאית והתפתחותית

חוג לגנטיקה מולקולרית של האדם וביוכימיה

ד"ר חופית כהן

מרכז רפואי שיבא

מרכז הליפידים ע"ש ברוך שטרסבורגר ז"ל

חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות

ד"ר שירי רון

פקולטה לרפואה

חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות

חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות

מר עדי ניב-יגודה

פקולטה לרפואה

חוג לחינוך רפואי ומדעי ההתנהגות

חוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית

ד"ר אלה סקלן

פקולטה לרפואה

חוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית

חוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה

מר משה גלעדי

פקולטה לרפואה

חוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה

חוג לפתולוגיה

ד"ר דבורה קדרון

מרכז רפואי מאיר

מכון פתולוגי

לימודי מערכות

ד"ר דוד שטרית

מרכז רפואי מאיר

מחלקת ריאות

לימודי מערכות

ד"ר אלעד גולדברג

מרכז רפואי רבין

מחלקה פנימית ו'

לימודי מערכות

ד"ר יעקב עצמון

מרכז רפואי ת"א

המרכז למחקרים קליניים

תכנית המשולבת למדעי החיים ורפואה

ד"ר טטיאנה ויינטרוב

פקולטה לרפואה

החוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה

תכנית המשולבת למדעי החיים ורפואה

פרופ' ברנרד אטלי

פקולטה לרפואה

החוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה

מדרשה לתארים מתקדמים

ד"ר איריס דותן

מרכז רפואי ת"א

מערך גסטרואנטרולוגי - המכון למחלות דרכי העיכול והכבד

מדרשה לתארים מתקדמים פרופ' קרן אברהם

פקולטה לרפואה

החוג לגנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה
מדרשה לתארים מתקדמים פרופ' צבי פישלזון פקולטה לרפואה החוג לביולוגיה תאית והתפתחותית
לימודים קליניים      
יק"ר פרופ' אבישי סלע מרכז רפואי אסף הרופא המכון האונקולוגי
יק"ר פרופ' בלה קאופמן מרכז רפואי שיבא המערך האונקולוגי
גשר קל ד"ר אלון אייזן מרכז רפואי רבין מערך קרדיולוגי
חוג לאונקולוגיה ד"ר שולמית ריזל מרכז רפואי רבין היחידה לאונקולוגיה של השד
חוג לאופתלמולוגיה ד"ר גבריאל כץ  מרכז רפואי שיבא מחלקת עיניים
חוג לאורתופדיה פרופ' נחום הלפרין מרכז רפואי אסף הרופא מערך אורתופדי
חוג לאורתופדיה ד"ר ראובן שטרית מרכז רפואי אסף הרופא מחלקה אותופדית ילדים
חוג לאורתופדיה ד"ר ירון בר זיו מרכז רפואי אסף הרופא מערך אורתופדי
חוג לאורתופדיה ד"ר דרור עובדיה ביה"ח "דנה-דואק" לילדים, מרכז רפואי ת"א  מחלקה אותופדית ילדים
חוג לאף, אוזן, גרון פרופ' איתן יניב  מרכז רפואי רבין מערך לאף אוזן גרון ולניתוחי ראש וצוואר
חוג לגינקולוגיה ומיילדות פרופ' פואד עזאם  ביה"ח ליס ליולדות, מרכז רפואי ת"א אגף נשים ויולדות
חוג לגינקולוגיה ומיילדות ד"ר יואב ינון מרכז רפואי שיבא המרכז לנשים ויולדות
חוג לגינקולוגיה ומיילדות ד"ר ליאת הוגן מרכז רפואי שיבא המחלקה לגינקואונקולוגיה
חוג לגינקולוגיה ומיילדות ד"ר אתי פיורה בית חולים מאיר מחלקת נשים ויולדות
חוג לדימות ד"ר גליה רוזן מרכז רפואי ת"א מחלקת דימות
חוג לדימות ד"ר אוסנת קונן ביה"ח שניידר לילדים מחלקת דימות
חוג לדימות ד"ר ליהי רינגלר  מרכז רפואי אסף הרופא מחלקת דימות
חוג לדימות ד"ר איילת ונדל  בית חולים וולפסון מחלקת דימות
חוג לדימות ד"ר ירוחם קלינבאום מרכז רפואי שיבא מחלקת דימות
חוג לדימות ד"ר אוסנת מורה-רהב מרכז רפואי רבין מחלקת דימות
חוג לדרמטולוגיה ד"ר אופיר ארצי מרכז רפואי ת"א מחלקת עור
חוג להרדמה וטיפול נמרץ ד"ר ברק כהן מרכז רפואי ת"א מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ
חוג להרדמה וטיפול נמרץ ד"ר סמירנוב גנאדי מרכז רפואי רבין-קמפוס השרון מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ
חוג לכירורגיה ד"ר תמי קרני מרכז רפואי אסף הרופא חטיבה כירורגית
חוג לכירורגיה ד"ר אנדריי קפייב מרכז רפואי אסף הרופא חטיבה כירורגית
חוג לכירורגיה ד"ר מאיר זמל מרכז רפואי ת"א חטיבה כירורגית
חוג לכירורגיה ד"ר בועז שגיא  מרכז רפואי ת"א חטיבה כירורגית
חוג לכירורגיה ד"ר דמיטרי פבני   מרכז רפואי ת"א המערך לניתוחי לב וחזה
חוג לכירורגיה ד"ר פנחס ליבנה  מרכז רפואי רבין מערך אורולוגי
חוג לכירורגיה ד"ר נחשון קנולר מרכז רפואי שיבא מחלקה נוירוכירורגית
חוג לכירורגיה ד"ר ברוך קליין  מרכז רפואי אסף הרופא מחלקה כירורגית ילדים
חוג לכירורגיה ד"ר אריאל טיסונה מרכז רפואי שיבא מחלקה לכירורגיה פלסטית
חוג לנוירולוגיה ד"ר מרק הלמן מרכז רפואי רבין מחלקה נוירולוגית
חוג לנוירולוגיה פרופ' רות ג'לדטי  מרכז רפואי רבין מחלקה נוירולוגית
חוג לנוירולוגיה ד"ר ארנון קרני מרכז רפואי ת"א מחלקה נוירולוגית
חוג לנוירולוגיה ד"ר אליסה אש  מרכז רפואי ת"א מחלקה נוירולוגית
חוג לפסיכיאטריה ד"ר לימור כהן אילון מרכז רפואי שיבא מחלקה פסיכיאטרית
חוג לפסיכיאטריה ד"ר שירי קמחי נשר המרכז לבריאות הנפש גהה מחלקה פסיכיאטרית
חוג לפסיכיאטריה ד"ר דורון מזא"ה המרכז לבריאות הנפש אברבנאל מחלקה פסיכיאטרית
חוג לפסיכיאטריה ד"ר סימה שוורץ המרכז הרפואי לבריאות הנפש באר יעקב, נס ציונה מחלקה פסיכיאטרית
חוג לקרדיולוגיה ד"ר אשרף חמדאן  מרכז רפואי שיבא מערך קרדיולוגי
חוג לקרדיולוגיה ד"ר אלכס בלאט מרכז רפואי אסף הרופא היחידה לטיפול נמרץ לב
חוג לרפואת המשפחה ד"ר עדי פוקס המחלקה לרפואת המשפחה מחוז מכבי המחלקה לרפואת המשפחה מחוז מכבי
חוג לרפואת המשפחה ד"ר אביגייל ארגוב קופ"ח לאומית קופ"ח לאומית
חוג לרפואת המשפחה ד"ר קרן קיי מרכז רפואי מאיר המחלקה לרפואת המשפחה מחוז שרון שומרון
חוג לרפואה פנימית  ד"ר דניאל קורניק מרכז רפואי שיבא מחלקה פנימית א'
חוג לרפואה פנימית ד"ר שפיק חורי מרכז רפואי מאיר מחלקה פנימית ב'
חוג לרפואה פנימית ד"ר יונתן שפירא מרכז רפואי אסף הרופא מחלקה פנימית א'
חוג לרפואה פנימית ד"ר תמר גוטסמן-יקותיאלי בית חולים וולפסון יחידה למחלות זיהומיות
חוג לרפואה פנימית ד"ר רותי רחמימוב מרכז רפואי רבין מכון נפרולוגי
חוג לרפואה פנימית ד"ר דניה הירש-קולרמן מרכז רפואי רבין מכון אנדוקריני
חוג לרפואה פנימית ד"ר מייק סגל מרכז רפואי שיבא מכון ריאות
חוג לרפואה פנימית פרופ' גליה רהב מרכז רפואי שיבא היחידה למחלות זיהומיות 
חוג לרפואה פנימית ד"ר מיכל אופנהיים מרכז רפואי מאיר המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות הכבד
חוג לרפואה פנימית(גריאטריה) ד"ר אביטל הרשקוביץ בית רבקה-מרכז רפואי גריאטרי מחלקה גריאטרית
חוג להמטולוגיה ד"ר טלי תוהמי           מרכז רפואי מאיר מחלקה המטולוגית
חוג לרפואת ילדים ד"ר אלחנן נחום ביה"ח שניידר לילדים היחידה לטיפול נמרץ ילדים
חוג לרפואת ילדים פרופ' אילן דלאל בית חולים וולפסון היחידה לרפואה דחופה ילדים
חוג לרפואת ילדים ד"ר אילה אסיה ביה"ח "דנה-דואק" לילדים מרכז רפואי ת"א
חוג לרפואת ילדים ד"ר גיל אמריליו ביה"ח שניידר לילדים יחידה ראומטולוגית לילדים
חוג לשיקום ד"ר שרון שקלאי בית לוינשטיין היחידה לשיקום ילדים ונוער
מקצועות הבריאות      
חוג להפרעות בתקשורת גב' מאיה מנחמי-פלקוב ביה"ס למקצועות הבריאות החוג להפרעות בתקשורת
חוג להפרעות בתקשורת ד"ר נילי לוי ביה"ס למקצועות הבריאות החוג להפרעות בתקשורת
חוג לפיזיותרפיה ד"ר מיכל כץ לוירר ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לפיזיותרפיה
חוג לפיזיותרפיה גב' נגה גל ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לפיזיותרפיה
חוג לסיעוד ד"ר אילה קגן ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לסיעוד
חוג לסיעוד גב' עדי ליברטי ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לסיעוד
חוג לריפוי בעיסוק ד"ר דבי רנד ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לריפוי בעיסוק
חוג לריפוי בעיסוק ד"ר מרגלית פדה ביה"ס למקצועות הבריאות החוג לריפוי בעיסוק
בית הספר לבריאות הציבור      
בית הספר לבריאות הציבור ד"ר חוה פרץ ביה"ס לבריאות הציבור  
בית הספר לבריאות הציבור ד"ר שלמה משה ביה"ס לבריאות הציבור  
בית הספר לבריאות הציבור ד"ר נירה קורן ביה"ס לבריאות הציבור  
בית הספר לרפואת שיניים      
בית הספר לרפואת שיניים ד"ר פנינה סגל ביה"ס לרפואת שיניים  
בית הספר לרפואת שיניים ד"ר רונן דביר ביה"ס לרפואת שיניים  
 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
Design by
Basch Interactive