טקס מצטייני דקאן בהוראה לשנת תשע"ז
התקיים ב- 9.7.2018
11 יולי 2018
תעודות הצטיינות בהוראה ניתנו ל- 76 מורים מצטיינים לשנת תשע"ז ו-2 פרסי הצטיינות ע"ש מיכאל ברגמן ניתנו ל-2 טיוטורים מצטיינים מהחוג לרפואה פנימית:
חוג | שם | ביה"ח |
---|---|---|
הרדמה וטיפול נמרץ | פרופ' עידית מטות | סוראסקי |
אונקולוגיה | ד"ר דניאל קייזמן | מאיר |
קרדיולוגיה | ד"ר גיל מורבסקי | אסף הרופא |
ד"ר ענת ברקוביץ | שיבא | |
שיקום | ד"ר דנה גפן דורון | שיבא |
גינקולוגיה | ד"ר איה מור-ששון | שיבא |
ד"ר לירן הירש | ליס | |
ד"ר ערן אלטמן | רבין | |
ד"ר לילך מרום חכם | אסף הרופא | |
ד"ר ענת לביא | ליס | |
רפואה דחופה | פרופ' מיכאל דרשר | רבין |
עיניים | ד"ר אסף בר | וולפסון |
ד"ר אוה אטינג | אסף הרופא | |
עור | ד"ר אילן גולדברג | סוראסקי |
ילדים | ד"ר ישעיהו קלטר | וולפסון |
ד"ר גליה גריסרו | דנה | |
ד"ר נמרוד זקס | שניידר | |
פרופ' צבי שפירר | שיבא | |
פרופ' מיכאל גולדמן | אסף הרופא | |
ד"ר סופיה היימן | שיבא | |
ד"ר שירן שרה מור | מאיר | |
אורתופדיה | ד"ר אייל עמר | סוראסקי |
ד"ר עודד רבאו | אסף הרופא | |
נוירולוגיה | ד"ר קרן רגב | סוראסקי |
ד"ר מרק הלמן | רבין | |
ד"ר מרק דולב | שיבא | |
פסיכיאטריה | ד"ר רז גרוס | שיבא |
ד"ר אביב אלמגור אהרון | באר יעקב | |
ד"ר רחל ספורטה | שיבא | |
המטולוגיה | ד"ר איתי זילברשץ | וולפסון |
פנימית | ד"ר מורן זרחין | מאיר |
ד"ר ילנה ביל | וולפסון | |
ד"ר פריד אזרייק | סוראסקי | |
ד"ר ענבל שפרן | שיבא | |
ד"ר מאיה אללוף ביטון | רבין | |
ד"ר ראודור גרינברג | אסף הרופא | |
פרופ' הרצל סלמן | השרון | |
ד"ר אמיליה לוברט | שמואל הרופא | |
כירורגיה | ד"ר ערן שדות | רבין |
ד"ר יעקב מינץ | אסף הרופא | |
ד"ר בדראן בדראן | וולפסון | |
ד"ר אפרים כץ | מאיר | |
ד"ר יגאל כסיף | שיבא | |
דימות | ד"ר משה אילוז | סוראסקי |
ד"ר ליאור קופל | אסף הרופא | |
א.א.ג | ד"ר איתן סודרי | רבין |
לימודי מערכות בשנים הקדם-קליניות | פרופ' ליאת דה-פריס | שניידר |
ד"ר מירב אינגביר | סוראסקי | |
ד"ר מיכאל סגל | שיבא | |
לימודים קדם קליניים |
||
אנטומיה | ד"ר ינקל גבט | |
גנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה | פרופ' כרמית לוי | |
ביולוגיה תאית והתפתחותית | פרופ' רות שלגי | |
חינוך רפואי | ד"ר מרים עשהאל-אמיר | |
ד"ר שריקה גלברד | ||
מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית | פרופ' ניר אשרוב | |
פיזיולוגיה ופרמקולוגיה | פרופ' רונית סצ'י-פאינרו | |
פתולוגיה | ד"ר טניה זהבי | מאיר |
תכנית משולבת למדעי החיים ורפואה | ד"ר חיתאם מוחסן | |
ד"ר משה גלעדי | ||
מדרשה לתארים מתקדמים | פרופ' אילן צרפתי | |
ד"ר לימור לנדסמן | ||
ד"ר אורית עוזיאל | ||
ד"ר רונן אופק | ||
ביה"ס למקצועות הבריאות | ||
החוג להפרעות בתקשורת | גב' חיה גרינולד | |
גב' בוני אשר | ||
החוג לפיזיותרפיה | ד"ר תמרה פרושנסקי | |
ד"ר אורנה גרא | ||
החוג לסיעוד | ד"ר מיכל יצחקי | |
ד"ר אבירם מילין | ||
החוג לריפוי בעיסוק | ד"ר יפה לבנון | |
גב' יעל יעקובי | ||
בית הספר לבריאות הציבור | ד"ר חיתאם מוחסן | |
ד"ר עתליה תובל | ||
ד"ר יוסף בולס | ||
בית הספר לרפואת שיניים | ד"ר רחל שריג | |
ד"ר לזר כץ | ||
פרס הצטיינות ע"ש מיכאל ברגמן לטיוטורים מצטיינים בחוג לרפואה פנימית |
ד"ר בית לחם מנגשה | אסף הרופא |
ד"ר מורן הלרמן | רבין |
ידיעות נוספות בנושא
חדשות נוספות
קישורים שימושיים
איך מתקבלים ללימודי רפואה?