דרושים סטודנטים לתואר שני, להשתלבות במחקרים בתחום הטלה רפואה

צוות המחקר של המכון לשיקום הלב בבי"ח שיבא-תל השומר העוסק במחקר בתחום טלה רפואה – Telemedicine מחפש סטודנטים לתואר שני להצטרף אלינו ולהשתלב בפרויקטים מחקריים בעולם מרתק של טיפול בחולים 'מרחוק'

צוות המחקר של המכון לשיקום הלב בבי"ח שיבא-תל השומר העוסק במחקר בתחום טלה רפואה – Telemedicine מחפש סטודנטים לתואר שני להצטרף אלינו ולהשתלב בפרויקטים מחקריים בעולם מרתק של טיפול בחולים 'מרחוק'.

 

בפנינו מספר מחקרים, שאנו עומדים להתחיל בקרוב ממש. נושאי המחקר:

1. לבחון את היענות החולים, המשתחררים מאשפוז, לתוכנית חינוך, מידע וניטור דיגיטאלית, המוצעת להם אונליין במעמד שחרור מהאשפוז. מטרת התוכנית לאפשר לחולה חיבור נכון להמשך טיפול בקהילה, ועמידה בהמלצות הרופא בבית החולים. תובנות בתחום זה עשויות לעזור לחולים להתגבר על הנתק הקיים בין הטיפול בבית החולים לטיפול בקהילה.

 

2. לבחון את היענות משתקמי הלב לאפשרות לקיים פעילות גופנית 'מרחוק' באמצעות אימונים קבוצתיים במתקיימים בזום מתוך המכון. אימוני זום קבוצתיים בבית זו אופציה חדשה לחלוטין בתחום שיקום לב בישראל בכלל ובשיקום מרחוק בפרט. נרצה לבחון את יעילות והיענות לשירות חדש זה. שירות זה עשוי להגדיל את ההיענות וההישגים של המשתקמים בתוכניות שיקום מרחוק.

 

3. לבחון את הקשר בין היענות והצלחה בתוכניות שיקום לב מרחוק לבין שאלונים התנהגותיים שנשלחים בשלבים שונים של תוכנית. נחפש קורלציות ומנבאים להצלחה בתוכנית, מתוך שאלונים התנהגותיים. תובנות בתחום זה עשויות לאפשר לצוות המטפל להתאים את התוכנית בצורה יעילה יותר למטופל ולפתח גישה אישית, מותאמת מטופל בתהליך הטיפולי.

 

המתעניינים מוזמנים לפנות לדר' אירנה נבוטובסקי במייל:   irishke.k@gmail.com תוך צירוף קורות חיים

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>