פרופ' לי הוד הרצה באוניברסיטת תל אביב ב- 20 ביוני 2013

אוניברסיטת תל אביב אירחה את פרופ' לי הוד, מייסד ונשיא המכון לביולוגיה מערכתית, ומקבל מדליית המדע הלאומית של ארה"ב לשנת 2013.

07 יולי 2013

אוניברסיטת תל אביב אירחה את פרופ' לי הוד, מייסד ונשיא המכון לביולוגיה מערכתית, ומקבל מדליית המדע הלאומית של ארה"ב לשנת 2013. פרופ' הוד הרצה בפני אולם מלא עד אפס מקום על הנושא "הגישה המערכתית למחלות: רפואה מערכתית משנה את פני הבריאות". 

 

פרופ' לי הוד הרצה באוניברסיטת תל אביב ב- 20 ביוני 2013, כאשר ביקר בישראל לשם השתתפות בכנס הנשיאותי בנושא "התמודדות עם המחר". פרופ' הוד הציג את עבודתו החלוצית, החל בהנדסה ומחקר דנ"א בקלטק, ועד ייסוד והקמת המכון לביולוגיה מערכתית. פרופ' הוד היה דמות מפתח בפרוייקט הגנום האנושי וגם היה אחד החלוצים בפענוח רזי מגוון הנוגדנים. בהרצאתו, פרופ' הוד הציג פרוייקטים שונים הנחקרים במכון לביולוגיה מערכתית, ביניהם, מחקר נוירולוגי וחקר המוח, ועבודה על מחלות נאורו-דגנרטיביות. פרופ' הוד קבל פרסים רבים, ביניהם, פרס לאסקר לחקר השונות החיסונית, פרס קיוטו לטכנולוגיה מתקדמת, פרס היינז לעבודה חלוצית בביולוגיה מערכתית, ופרס NAE 2011, ע"ש פריץ ודלורס רוס, על מיכון ריצוף גנטי, שחולל מהפכה בתחום הביו-רפואי והרפואה המשפטית. הוא חבר באקדמיה הלאומית למדעים, באקדמיה הלאומית להנדסה, ובמכון לרפואה. האירוע התקיים בחסות המרכז למצוינות I-CORE לרגולציה של גנים במחלות הומניות מורכבות, והמרכז ע"ש אדמונד ספרא לביואינפורמטיקה. 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>