המורים המצטיינים לשנת תש"פ
הנה רשימת המורים והמורות המצטיינים והמצטיינות, לשנת תש"פ, וקישור להקלטת הטקס שהתקיים השנה ב-Zoom. ברכות לכולם.ן.
לצפייה בהקלטת הטקס >>
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לאנטומיה ואנתרופולוגיה:
ד"ר אלה היימן
ד"ר רננה ברץ גולדשטיין
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לביולוגיה תאית והתפתחותית:
ד"ר אבי אשכנזי
ד"ר לימור לנדסמן
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לגנטיקה מולקולרית:
ד"ר גלי ארד
ד"ר ציפי בראונשטיין
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לחינוך רפואי:
ד"ר ניצן בן דב
ד"ר ענת אנדן יצחקי
ד"ר אבי מגור
ד"ר עדנה כצנלסון
ד"ר איילת ברנד גוטהלף
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה בחוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה:
פרופ' ניר אושרוב
ד"ר דור סלומון
תעודת הוקרה מיוחדת:
פרופ' דני גולד
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה בחוג פיזיולוגיה ופרמקולוגיה:
פרופ' רונית סצ'י פינרו
פרופ' אטאלי ברנרד
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה בחוג לפתולוגיה:
ד"ר אפרת ורטהיימר
ד"ר חנן וקנין
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה המלמדים בשנת המערכות:
גב' יעל שביט
ד"ר מיכל ברנשטיין-אליאב
ד"ר גיל אייל
מר' עומר אדלר
ד"ר אפרת שביט
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה במדרשה לתארים מתקדמים:
פרופ' דוד גורביץ
פרופ' אוהד גלמור
ד"ר ענבל מידן
פרס הצטיינות מיוחד:
פרופ' קרן אברהם
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה בתוכנית המשולבת למדעי החיים ורפואה:
ד"ר משה גלעדי
ד"ר יצחק זיגלבוים
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואת השיניים המחלקה לשיקום הפה:
ד"ר אלונה אמודי-פרלמן
ד"ר אלינה בקר
המורים המצטיינים מבית הספר למקצועות הבריאות החוג להפרעות בתקשורת:
ד"ר יעל זלץ
ד"ר אביבית בן דוד
המורים המצטיינים מבית הספר למקצועות הבריאות החוג לפיזיותרפיה:
ד"ר תמרה פרושסנקי
גב' נילי ויסרברג
המורים המצטיינים מבית הספר למקצועות הבריאות החוג לסיעוד:
פרופ' צביה בר נוי
ד"ר אנג'לה רובן
המורים המצטיינים מבית הספר למקצועות הבריאות החוג לריפוי בעיסוק:
ד"ר מיכל אברך בר
ד"ר דורית רדליך עמירב
המורים המצטיינים מבית הספר לבריאות הציבור בחוג לאפידמיולוגיה ורפואה מונעת:
פרופ' עפרה קלטר-ליבוביץ
פרופ' ליאת לרנר-גבע
ד"ר מיכל גוון יעקובוביץ
ד"ר אורי אובולסקי
ד"ר אשר פרדו
ד"ר מיכל בנדרלי
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לרפואת ילדים:
ד"ר עמית זיו – מרכז רפואי מאיר
ד"ר שירלי פרידמן - מרכז רפואי דנה
ד"ר אנה ברמלי - מרכז רפואי שניידר
ד"ר אסף ויונטה - מרכז רפואי ספרא
פרופ' ליאורה הראל - מרכז רפואי שניידר
ד"ר גד רייזלר - מרכז רפואי שמיר
ד"ר מיטל קידר-רונת - מרכז רפואי וולפסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לרפואת עיניים:
ד"ר ביאנה דובינסקי - מרכז רפואי שמיר
ד"ר מיכאל פאול - מרכז רפואי וולפסון
ד"ר אוה פלטנר - מרכז רפואי שיבא
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה:
ד"ר אנטון ווהל - מרכז רפואי שיבא
ד"ר אמילי אלפנט טוויג - מרכז רפואי מאיר
ד"ר מאיר קסטנבאום - מרכז רפואי מאיר
ד"ר משה עטיה - מרכז רפואי שיבא
ד"ר יעקב זאוברמן - מרכז רפואי שיבא
ד"ר עופר רוטשילד - מרכז רפואי איכילוב
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לדימות:
ד"ר איתי בלום - מרכז רפואי איכילוב
ד"ר אריקה פולק - מרכז רפואי וולפסון
ד"ר פדא פנאדקה - מרכז רפואי מאיר
המורה המצטיין מבית הספר לרפואה החוג לרפואה שיקומית:
ד"ר דיאן מיכאלי – המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג להרדמה וטיפול נמרץ:
ד"ר דורון גביש - מרכז רפואי וולפסון
ד"ר דנה יהב - מרכז רפואי שיבא
ד"ר ענבל דבוש אלישע - מרכז רפואי וולפסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לאונקולוגיה:
ד"ר אוליסיה גולדמן - מרכז רפואי מאיר
ד"ר ארי רפאל - מרכז רפואי איכילוב
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה חוג לרפואת עור:
ד"ר שירן רייס - מרכז רפואי שניידר
ד"ר שני שרמן – המרכז הרפואי בלינסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לגריאטריה:
ד"ר אלכסנדר קפלן - מרכז רפואי שיבא
ד"ר אלכסנדרה יארובוי – מרכז רפואי גריאטרי שמואל הרופא
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לגניקולוגיה ומיילדות:
ד"ר היא לי צור נעמן – מרכז רפואי שמיר
ד"ר רקפת יואלי אולמן – מרכז רפואי שיבא
ד"ר אביעד כהן – בית חולים ליס לנשים וליולדות
ד"ר עוז גביש – מרכז רפואי בילינסון
ד"ר גיל שכטר מאור – מרכז רפואי מאיר
ד"ר ג'וליה ברדה-פישלר – מרכז רפואי וולפסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לקרדיולוגיה וניתוחי לב:
ד"ר אולגה מורלי – מרכז רפואי בילינסון
ד"ר אהוד נוסינוביץ – מרכז רפואי מאיר
פרופ' ליאוניד סטרניק - מרכז רפואי שיבא
ד"ר אלכסיי מיגרנוב – מרכז רפואי וולפסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לכירורגיה אורתופדית:
ד"ר שי שמש – מרכז רפואי בילינסון
ד"ר ויקטור פלדמן – מרכז רפואי מאיר
ד"ר מונדאר שחאדה - מרכז רפואי שמיר
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לאף אוזן גרון וכירורגית ראש וצוואר:
ד"ר אופיר אילן - מרכז רפואי וולפסון
ד"ר גלעד הורוביץ - מרכז רפואי איכילוב
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לרפואה דחופה:
ד"ר אהוד דרוקר - מרכז רפואי שיבא
ד"ר שריף וגדי – מרכז רפואי רבין קמפוס גולדה השרון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לרפואה פנימית:
ד"ר אסף וסרמן - מרכז רפואי איכילוב
ד"ר איהאב גנטוס - מרכז רפואי איכילוב
ד"ר אלדד רחמים - מרכז רפואי שמיר
ד"ר דור שירין - מרכז רפואי בילינסון
ד"ר אנדי אייר – מרכז רפואי מאיר
ד"ר אסתר חורי לוי - מרכז רפואי שיבא
ד"ר דנה רוזנברג – מרכז רפואי איכילוב
ד"ר סנדרה מילנה טוקוץ - מרכז רפואי וולפסון
ד"ר רנין חילו – מרכז רפואי איכילוב
ד"ר יהודית עדן פרידמן - מרכז רפואי שיבא
ד"ר אורי רהט - מרכז רפואי שמיר
ד"ר בן כהן - מרכז רפואי בילינסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לכירורגיה:
ד"ר איהב חג יחיא – מרכז רפואי מאיר
ד"ר אייל ברלב – מרכז רפואי מאיר
ד"ר איליה מרקון - מרכז רפואי שמיר
ד"ר עמיאל ברוך – מרכז רפואי מאיר
ד"ר עמיר כהן - מרכז רפואי שיבא
ד"ר איאן דוד וייט - מרכז רפואי בילינסון
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לפסיכיאטריה:
ד"ר יאנה פרייס – המרכז לבריאות הנפש באר יעקב
ד"ר מורן גרוס – המרכז לבריאות הנפש נס ציונה
ד"ר מורן רוט קלצ'וק – המרכז לבריאות הנפש לב השרון
ד"ר עדי גרשי זוארץ – המרכז לבריאות הנפש לב השרון
ד"ר יונתן ברקי – המרכז לבריאות הנפש לב השרון
ד"ר בן כהן – המרכז לבריאות הנפש באר יעקב
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג להמטולוגיה:
ד"ר ציפורה נוימן מעודה – מרכז רפואי איכילוב
ד"ר אילנה נילי הלמן – מרכז רפואי מאיר
המורים המצטיינים מבית הספר לרפואה החוג לרפואת משפחה:
ד"ר היילי רוס – שרותי בריאות כללית
ד"ר ליאור נוימן – מכבי שרותי בריאות
ד"ר חנאן בדראן – לאומית שרותי בריאות
ד"ר אורלי מינס – שרותי בריאות כללית