שתי הצעות לעבודת גמר (תזה) במסגרת לימודי תואר שני
דרושים סטודנטים מצוינים במסלול תזה
20 ספטמבר 2020
שני נושאי המחקר המוצעים:
1. שאלון פיברומיאלגיה כמדד לכושר עבודה – מדובר במחקר המשך לעבודה ראשונה בנושא.
2. בחינת קביעת כושר עבודה בתקופת הקורונה – מחקר שיבחן מי מגיע להערכת כושר עבודה בנושא, איך הוא עומד בקריטריונים המקצועיים של האיגוד לרפואה תעסוקתית והאם ההחלטות עומדות בקנה אחד עם המדיניות.
נדרשות התמדה, יכולת של קריאת מאמרים באנגלית ויכולת כתיבה טובה מאוד.
סטודנטים לתואר שני בבריאות הציבור במסלול ניהול או לתואר שני בבריאות תעסוקתית העומדים בקריטריונים להגשת תזה מוזמנים לפנות לד"ר שלמה משה moshe222@actcom.co.il , ראש החוג לבריאות תעסוקתית
*אישורי הצעת המחקר ועבודת הגמר כפופים לוועדת עבודות גמר.