טקס הענקת תעודות לסטודנטים/יות מצטייני דקאן לשנים תשע"ד ותשע"ה
השנה הוענקו תעודות הצטיינות ל- 274 סטודנטים/יות מהתחומים השונים של הפקולטה לרפואה
25 מאי 2016
בטקס מרגש שהתקיים ב-24.5.16, הוענקו תעודות הצטיינות ל- 274 סטודנטים/יות מהתחומים השונים של מקצועות הבריאות, 2 תעודות הוקרה לסטודנטים מצטיינים בכירורגיה ו-6 תעודות הוקרה על פעילות חברתית ותרומה לפקולטה.
רשימת המצטיינים:
הערכה מיוחדת על תרומה לפקולטה: | |
גבאי שירן | |
הערכה על תרומה לקהילה: | |
ג'ורג'י עידו | |
ליבזון סטפני | |
מור ניצן | |
הצטיינות על הקמת פרויקט המועדונים הקליניים: | |
אורגיל מתן | |
בראון סתיו | |
מצטייני בית-הספר לרפואה: | |
אביבי עידו | ממן שירלי |
אברמוב יעל דינה | מנהיים סמדר |
אגמון הדר | מנור יערה |
אור בך ליאור | נחום אפרת |
אפרון גיל | סידי כרמל |
אריאלי ירדן | סיטי שרי |
בר רועי | פולנסקי שרון |
בראון סתיו | פישר תהילה |
ברודי יעל רחל | פרבשטיין צפנת |
גרינברג נועם | פרויס אלעד |
גריסרו שרון | פריימן אסף |
דהן שני | צ'אושו חן |
דניאלי שיר | צוקרמן נופר |
הולצמן רועי | קינן דנה |
הכט עידן | רגב לילך |
הנדין נדב | רוזן קרן |
חי יצחק חיים | רוט שרון |
חספר רות טל | רייזלר עידו |
יבנה ירדן | רפופורט נעמה |
יוגב מיה | שטאל עינת |
כהן טל | שילה שחף |
כהן עדו | שירמן נינה |
כהן עדי | שלומוביץ ענבר |
לסמן ליאור | שני אופיר |
מידן רוני | שפיר יאיר |
מימון כהן מוריה | |
מצטייני התכנית ה-4 שנתית: | |
גרידינגר דליה | מעיין גדי |
דובוב תום אלנה | ניר אסנת |
ויינשטיין שירי | סלוק אומר |
וייס לוטם | צפסמן יוליה |
חיים יסמין | קרא נור |
חסקי נועה | קרמנהשי יעל |
מושקוביץ איתי | תרזה גל |
מצטייני בית-הספר לרפואת שיניים: | |
איאל מוסא | הוכהאוזר יצחק |
בלבס יעל | ותד מאי |
גזית מעין | לוקשין מיכל |
גת וידר ענבל | שיפר אובסיוביץ' רחלי |
הדר גלי | |
מצטייני תכנית ניו-יורק: | |
גיא מיגן | ז'ולטיקוב קת'רין |
דיויד מיקל | לרנר שני |
גרמזי מיכאל | שחי טל |
מצטייני התכנית המשולבת למדעי החיים והרפואה: | |
אביב הדס | טולקטבסקי אסף |
בקשי דותן | כהן מור |
גלבוע דור | מרכוס הילה |
הדרי גיא | נחום שי |
וייס טמיר | ניאזוב ליאורה |
ויניקוב נטליה | עקריב טל |
זבורובסקי אילנית | פנחסי מריה |
מצטייני המדרשה לתארים מתקדמים: | |
איזנשטיין תמיר | מנס תהילה |
אנוך מאיה | נוסגורוצקי יובל |
ויטנשטיין אמנון | סמארה מראם |
מלניצ'נקו ג'ניה | |
מצטייני בית-הספר לבריאות הציבור והתכנית לניהול אסון: | |
דוידוביץ נטלי | |
יד שלום הילה | |
ירון חמוטל | |
נחמיה רם | |
קמחי חלי | |
מצטייני החוג לסיעוד, בית-הספר למקצועות הבריאות: | |
אבו עביד נגוא | מדטוב אלבינה |
אגבאריה מונא | מודזגורישוילי נטלי |
אושרוביץ טל | מסילתי רביד |
אייסו פלגוש | מצארוה לינה |
אלהרר ליטל | מתאני בושרה |
אלטמן קרן | נאיפק יבגניה |
אסיל מוחסן | נגולייה קטיה |
אשכול טל | נקש דנית |
בהנם מעיין | סגל ג'ולי |
בורלקוב נטליה | סטרלניצקי איריס |
בורנשטיין לינוי | סיאג יפעת |
ביטון סתוית | סלאמה נרגס |
בן-חיים ירדן | סלואוץ אנה |
בנימין גוני | סלוצקי דינה |
בר לב אושרה | סמגין אדלינה |
ברויט שרה | סמני יעל |
ברקת מיכאל | סנדרס נעמה |
ג'אבר מוחמד | ספיבק יוליה |
גאוי אלא | עדי אבקסיס איריס |
גואנמי עלאא | עילם הדס |
גיטלמן כרמל | פדורוב רינת מרי |
גרינפלד אסתר | פודולסקי אלה |
דוד ספיר | פוזל אירה |
דוידוב נטלי | פוטש ליה |
דוידוב עדן | פופוב יוליה |
וולשין בלה | פורמן גל |
ויינשטיין גלית | פייגלין תודיה |
וילנסקי איאינה | פינטושל חלי |
וינר אלינה | פלד יודקביץ בר |
זיסו יעל | פריז'ילבסקי אולגה |
זמורה קטרין | פריימן סטלה |
חרמוב מורן | צפרוב אנה |
טויטו נידם אורית | קוטיגרו רותם |
טטרואשוילי ערן | קומפנייץ אוקסנה |
טרבס דניאל | קיומוב מזל |
טרנצ'ב אולגה | קיסלוק יקטרינה |
יאנצ'בסקי ויאלוטה | קירק אלינה |
יבנו דוד | קלישק מיכל |
יונה דיאנה | קמינר כרמל |
כבהא סאמח | קנדוב שרית |
כהן אורלי | קסקו אנה |
כהן חן | רוזן רותם |
כהן יפעת | רוזנברג שיר |
כהן עדן | רוט מיכל |
כצנלסון אנה | שגיב אביטל |
לוזוביצקי אלינה | שר אורלי |
לוי שמרית | שיין הגר |
לויט שירלי | שלימק מיכל |
ליוטי מרגריטה | |
ליסטמן אלונה | |
מצטייני החוג לפיזיותרפיה, בית-הספר למקצועות הבריאות: | |
אור דנית | לביא רותם |
אשכנזי עידן | ליזרוביץ גיל |
בורקראוט ליעד | לרנר אביטל |
בר-אדון עדי | מלכאי אופיר |
גרינברג אדם | נובל קליימן אביגיל |
גרינברג תמימה | סיטבון ליטל |
הדר אבישג | סלמן חן |
הופן גולן שרי | סלע לי |
הילינגר עדי | קוטלר אוה |
הררי יעל | קורליונוק יליזבטה |
ויסמן אסף | קלדרון לירן |
טוקרנקו יורי | קשני שירן |
טרגין אילת | רון שרון |
כהן דפנה | רז לירון |
כהן מוריה | שורק גלעד |
מצטייני החוג לריפוי בעיסוק, בית הספר למקצועות הבריאות: | |
אברהם רוית | לוי קרסו נועה |
איטקין סופיה | מויס מור |
אשואל מעין | סייג שרון |
בורגר טל | עטילה שדא |
בן יהושוע טל | פלביאן יסמין |
בסל ריקי | צוק רוני |
דבש שירן | צורישדי חנה |
דוד הילה | קאופמן עדי |
דיאמנדי דפנה רבקה | קינד מור |
דניאל נעמי | רוזנפלד מירב |
הוד רקפת | רון נופר |
וייס רונית | רייזיס הילה |
ויסקופף מעין | רייף שלומית |
יעקובי דנה | רינת שי |
יקואל נטע | |
מצטייני החוג להפרעות בתקשורת, בית-הספר למקצועות הבריאות: | |
אטיאס שלי | כהן כרמל |
אילדיס נועה | סופי אלונה |
אמסלם עדי | סמניכין אנסטסיה |
בן שמעון לירון | פלדמן הדר |
ברויד גוני | פריימן לאה |
ברנשטיין אנה | קריב לירון |
גולדשטיין תמר | רותם-קויאט ניצן |
זיו עתליה | שגיא רומי |
חן טוקר | שוולב שני |
יוספי ליאל |
(מומלץ לפתוח בדפדפן מוזילה או כרום)
ידיעות נוספות בנושא
חדשות נוספות
קישורים שימושיים
איך מתקבלים ללימודי רפואה?