קורונה: ההנחיות מתעדכנות

הנחיות מעודכנות לתאריך 2.7.2020

הנחיות אוניברסיטת תל אביב הנוגעות להתפשטות הקורונה

 

עדכון בחינות -סמסטר ב', שנה"ל תש"ף >>

 

מתוך מכתבו של פרופ' אייל זיסר, סגן הרקטור

 

בעקבות החלטת הממשלה בנושא קיום מבחנים לסטודנטים באוניברסיטאות עם סיום הסמסטר, הגישו המוסדות להשכלה גבוהה לאישור המל"ג מתווה לקיום הבחינות, התואם,להבנתנו, את החלטת הממשלה ונותן מענה מיטבי למציאות למולה אנו מתמודדים תלמידים ומרצים כאחד. אנו ממתינים כעת לתשובת המל"ג, ובשלב זה לא תתקיימנה החל מיום ראשון, 5 ביולי 2020, בחינות בקמפוס.

כלל המבחנים שנועדו להתקיים כמבחנים מקוונים, יתקיימו כמתוכנן, עפ"י המתווה ותכנית הבחינותהמעודכנת שפורסמה בידי הפקולטות (הבהרות, עדכונים ותוספות לתכניות יישלחו אליכם בידי הפקולטות כבר בזמן הקרוב).

אני מבקש גם להדגיש נוכח המציאות החדשה כי אנו בוחנים את ההחלטה כיצד יש להזין את תוצאות הבחינה האם עובר/ נכשל או ציון מספרי ונודיעכם על ההחלטה מראש לגבי כל קורס וקורס.

 

 

 

עדכון התו הסגול - אוניברסיטת תל אביב, מעודכנות לתאריך 1.7.2020 >>

 

מתוך מכתבו של גדי פרנק, מנכ"ל אוניברסיטת תל אביב:

 

"אנו מבקשים לשים דגש רב על האחריות האישית של כל אחד ואחת מאתנו - חברי סגל וסטודנטים לשמירה על ההנחיות ולתשומת לב למצבו הבריאותי ולסביבתו, אנו חוזרים ומדגישים כי כל מי שאינו חש בטוב חובה עליו להישאר בבית ולדווח לממונה על כך. כמו כן גם אם אדם קרוב מקרב בני הבית מתחיל לפתח תסמינים הרלוונטיים לנגיף הקורונה והופנה לבדיקה אנו מבקשים להפעיל שיקול דעת זהיר ולהימנע מהגעה לקמפוס עד לקבלת תוצאות הבדיקה של אותו בן בית .במקרה בו מתגלה חולה קורונה מאומת מקרב עובדי הקמפוס או הסטודנטים, ההנחיה לסמנכ"ל/ראש האגף/ראש מנהל הפקולטה הינה לקיים עם העובד/סטודנט תחקיר ראשוני על מיקומי וזמני שהייתו בקמפוס בתיאום עם הקב"ט ומנכ"ל האוניברסיטה ולעדכן בהקדם עובדים ו/או סטודנטים אשר לפי הגדרות משרד הבריאות עליהם להיכנס לבידוד, זאת עד להשלמת התחקיר האפידמיולוגי הרשמי של משרד הבריאות שלעיתים לוקח מספר ימים".  
 
 

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>