מברכים את ד"ר מרגלית פדה על זכייתה בפרס הרקטור להתחדשות וליצירתיות בהוראה!
ברכות חמות
21 יולי 2024
ד"ר מרגלית פדה, מבית הספר למקצועות הבריאות קיבלה את פרס הרקטור לחדשנות ויצירתיות בהוראה, בתמונה עם פרופסור ליאת קישון-רבין, דקאנית לחדשנות בהוראה ולמידה, שתיהן מבית הספר למקצועות הבריאות!
הכנס השני להתחדשות וליצירתיות בהוראה, בסימן "בחזרה לעתיד", ביוזמת הדקאנט לחדשנות בהוראה ובלמידה ורקטור האוניברסיטה, הוא הזדמנות נפלאה למפגש בין מרצות ומרצים מהאוניברסיטה שמתעניינים ביצירתיות ובחדשנות בהוראה, ומבקשים להשאיר חותם על תחום זה.
חדשות נוספות
קישורים שימושיים
איך מתקבלים ללימודי רפואה?