פרופ' דן גריסרו נבחר לכהן כראש הקתדרה לכירורגיה ניסויית של ניקולס ואליזבת סלזק

פרופ' דן גריסרו MD PhD  

21 דצמבר 2022
פרופ' דן גריסרו נבחר לכהן כראש הקתדרה לכירורגיה ניסויית של ניקולס ואליזבת סלזק

 

פרופ' דן גריסרו MD PhD  הוא מנהל המחלקה לגניקולוגיה אונקולוגית במרכז הרפואי סוראסקי ת"א ופרופ' מן המניין בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת"א.

הוא סיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטה העברית בירושלים ואת ההתמחות בגניקולוגיה ומיילדות עשה במרכז הרפואי סוראסקי ת״א. לאחר מכן עשה תת-התמחות קלינית בגניקולוגיה אונקולוגיה באוניברסיטת טורונטו שבקנדה.

 

פרופ' גריסרו הוא בעל תואר PhD  מהפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת"א. לאחרונה קיבל מינוי של חבר בוועדה העליונה של האיגוד לגניקולוגיה אונקולוגיה בארה"ב.

הוא חבר גם באיגודים האירופאי, הבינלאומי והישראלי לגניקולוגיה אונקולוגיה. המחלקה לגניקולוגיה אונקולוגית שבראשותה הוא עומד, הייתה הראשונה שקיבלה בארץ  אקרדיטציה ע״י החברה האירופאית לתת התמחות בהתאם לתוכנית ההתמחות האירופאית.

 

הוא הדריך לאורך השנים סטודנטים ומתמחים רבים בפרויקטים של מחקר לתארים MD, BSc, MSc, PhD ו- post-doc. הוא פרסם מעל 100 מאמרים בעיתונים מובילים והציג את מחקריו בכנסים ישראלים ובינלאומיים וקיבל מענקי מחקר רבים.

 

על שמו רשומים פטנטים בתחום גורם גדילה במח-העצם ועל שימוש בתאי CAR-T לטיפול בסרטן שחלה. המחקר הבסיסי שלו מתרכז בתחום של התפתחות וטיפול בסרטן שחלה וכן יצירת רחם מלאכותי. המחקר הקליני מערב חקר של שיטות ניתוחיות חדשות בכירורגיה כללית בכלל ובגניקולוגיה אונקולוגית בפרט.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>