ד"ר יעל קאופמן-כהן קיבלה מינוי מורה בריפוי בעיסוק

ברכות חמות

27 דצמבר 2023

ד"ר יעל קאופמן-כהן היא מרפאה בעיסוק ותיקה מומחית בתחום של פיזיקאלי ובפרט תחום של שיקום גף עליון. היא סיימה את שלושת התארים שלה בהצטיינות. את הדוקטורט סיימה ב-2020.  

 

יעל השתלבה בהוראה בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב בשנת 2007 ולימדה מאז ללא הפסקה קורסים כגון: יסודות המקצוע (מספר קורסים בתואר ראשון), PBT, ניתוח פעילות, דינמיקה קבוצתית, ארגונומיה, וסמינר מחקר וכן הנחתה פרוייקטים של תואר שני. בתחום ההוראה, הסטודנטיות נתרמות רבות מניסיונה העשיר. 

 

פרט לכך, יעל שומרת על פעילות אקדמית מחקרית. היא השתתפה באופן פעיל ב-16 כנסים ופרסמה 7 מאמרים (שלושה ב-Q1), בחמישה מהם היא כותבת ראשונה. בנוסף, מאמר שמיני בכתב העת בתחום הריפוי בעיסוק בעברית, בו היא כותבת אחרונה.  

 

מבחינה מקצועית, יעל עובדת כמרפאה בעיסוק משנת 1997. היא עבדה מספר שנים במרכז שיקום בתה"ש וכן בקופ"ח כללית. ב-2007 היא החלה לעבוד במדיקס וכיום היא ראש המחלקה לריפוי בעיסוק. במסגרת עבודתה, היא אחראית על הערכה וטיפול פציעות גפה עליונה. יעל מקפידה להעשיר ולהרחיב את הידע שלה באמצעות קורסים מקצועיים רבים בנושאי התמחותה (בסך כולל של מאות שעות הכשרה), כגון סדנאות מתקדמות להכנת סדים, ארגונומיה תעשייתית, ארגונומיה לילדים, שיקום גפה עליונה ועוד.  
 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>