נפתח קורס "יחד- הקורס הרב-מקצועי לפיתוח עבודת צוות"

אנו שמחים לבשר כי נפתח קורס "יחד- הקורס הרב-מקצועי לפיתוח עבודת צוות" שהינו יוזמת בי"ס למקצועות הבריאות בשיתוף בי"ס לרפואה ושמובילה ד"ר מיכל אברך-בר מריפוי בעיסוק, יחד עם נציגים מכל החוגים. הקורס זכה למימון במסגרת קול קורא ל"חדשנות בהוראה ובלמידה" שיצא מהמרכז לחדשנות בלמידה של אוניברסיטת תל אביב.

16 אוגוסט 2018
חדשות מקצועות הבריאות

אנו שמחים לבשר כי נפתח קורס "יחד- הקורס הרב-מקצועי לפיתוח עבודת צוות"  שהינו יוזמת בי"ס למקצועות הבריאות בשיתוף בי"ס לרפואה ושמובילה ד"ר מיכל אברך-בר מריפוי בעיסוק, יחד עם נציגים מכל החוגים. הקורס זכה למימון במסגרת קול קורא ל"חדשנות בהוראה ובלמידה" שיצא מהמרכז לחדשנות בלמידה של אוניברסיטת תל אביב. 

כידוע לכם בסמסטר א' של תשע"ט יתחיל הקורס עם 25 תלמידים מחולקים לחמש קבוצות (נציג מכל חוג+תלמיד לרפואה) שיחוו למידה רב-מקצועית בעזרת תיאורי מקרה שרלוונטים לכל חוגי בית הספר ושנכתבו בעזרת נציגים מכל החוגים. קורס מסוג זה נלמד באוניברסיטאות המובילות בעולם כמו באוניברסיטאות ייל, ג'ון הופקינס (ארה"ב) ומקמסטר (קנדה). עד כמה שידוע לנו, אנו הראשונים שמציעים בקורס מסוג זה בארץ.

 

אנו מאחלים למיכל אברך בר, למרגלית פדה ולסגל החוג לריפוי בעיסוק שמובילות ומנחות את הצוות הבית ספרי הרבה הצלחה בהשגת יעדי הקורס וכמובן לתלמידים אנו מאחלים חוויה לימודית טובה ומהנה.

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive