• ראשי
  • ועדות החוג לסיעוד

    מועצת החוג

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי (יו"ר)

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון

    •  

    ד"ר

    אילנה דובובי

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

    ד"ר

    ענת עמית אהרון

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

    •  

    גב'

    רונית קיגלי-שמש

    מזכירת הועדה- עינת אידלברג

     

     

    ועדת מחקר, פרסומים ונושאים אקדמיים

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

     

     

    ועדת נהלים

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    ד"ר

    ענת עמית אהרון

     

     

    ועדת מלגות  (משותפת לכל התכניות)

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי (יו"ר)

    •  

     

     

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון

     

     

    ועדת אתיקה

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן (יו"ר)

    •  

    גב'

    עדי ליברטי

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

    •  

    ד"ר

    אילנה דובובי

     

    ועדת הוראה לתכנית הכללית לתואר "בוגר אוניברסיטה" + "מסלול פסגה"

     

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי (יו"ר)

     

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

     

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

     

    •  

    ד"ר

    אלה קורן

     

    •  

    -

    נציג סטודנטים

     

    מזכירת הועדה - יפה פיולס

     

     

     

    ועדת קבלה לתכנית הכללית לתואר "בוגר אוניברסיטה" + "מסלול פסגה"

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    גב'

    עדי ליברטי

     מזכירת הועדה - יפה פיולס

     

     

    ועדת פטורים לכלל תכניות התואר הראשון

     

    •  

    גב'

    עדי ליברטי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

    ד"ר

    אילנה דובובי

    מזכירת הועדה- צהלה סופר

     

     

    ועדת הוראה לתכנית להסבת אקדמאים

     

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    אילנה דובובי

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

       -

    נציג הסטודנטים

    מזכירת הועדה- צהלה סופר

     

     

    ועדת קבלה לתכנית להסבת אקדמאים

     

    •  

    ד"ר

    ענת עמית אהרון (יו"ר)

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

    מזכירת הועדה- צהלה סופר

     

     

    ועדת הוראה לתואר "מוסמך אוניברסיטה"

     

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

    גב'

    רונית קיגלי

    •  

    -

    נציגות סטודנטים

    מזכירת הועדה- דפנה ענבר

     

     

    ועדת החוג למינוי סגל זוטר

     

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    מזכירת הועדה – עינת אידלברג

     

     

    ועדת קבלה לתואר "מוסמך אוניברסיטה"

    •  

    פרופ'

    צביה בר נוי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    מזכירת הודעה - דפנה ענבר

     

     

    ועדת החוג לעבודות תזה בתכנית המוסמך

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

    •  

    ד"ר

    אילנה דובובי

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

    מזכירת הועדה - דפנה ענבר

     

     

    ועדת החוג ל"לימודי המשך"

    ועדת היגוי

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי (יו"ר)

    •  

    גב'

    רונית קיגלי

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

    ד"ר

    ענת עמית אהרון

    מזכירת הועדה - יונת געש קלדרון

     

     

    הועדה לענייני תלמידים בחוג לסיעוד

    •  

    ד"ר

    סמיון מלניקוב (יו"ר)

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

    •  

    פרופ'

    צביה בר-נוי

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי

    •  

    ד"ר

    ענת עמית אהרון

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    •  

     

     

    מזכירת הועדה- רחל בן דוד

     

     

    רכז ספריה

    •  

    ד"ר

    איליה קגן

     

     

    נציגות החוג בוועדות בית הספר והפקולטה לרפואה

    •  

    ד"ר

    מיכל יצחקי

    ועדת הדיור - הפקולטה לרפואה

    •  

    ד"ר

    סיגלית ורשבסקי

    ועדת ערעורים - הפקולטה לרפואה

    •  

    ד"ר

    אנג'לה רובן

    יו"ר ועדת התלמידים הבית ספרית

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    ועדת התלמידים הבית ספרית

    •  

    ד"ר

    אורן אסמן

    ועדת האתיקה הבית ספרית

    •  

    ד"ר

    מרים תהילה

    ועדת הבריאות הבית ספרית

    •  

    פרופ'

    סילביה קוטון

    יו"ר ועדת מלגות בית ספרית

     
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive